SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Iraklı Ali Adnan’ın sosyal medyadaki resimleri adeta bomba etkisi yarattı. Çaykur Rizespor’un sol kanat oyuncusu Ali Adnan’ın sosyal medyada yer alan Irak’taki asker uniformalı resmi herkesi şaşırttı.

Işid terör örgütüne karşı Irak ordusuna katıldığı iddia edildi. Konuyu Irak bölgesine hakim muhabirlere muhabirlere soran Eurosport.com Türkiye, Ali Adnan’ın sadece destek amaçlı askerlerin yanında olduğu ve herhangi bir çatışmaya girmediği bilgisine ulaştı. Ayrıca Ali Adnan’ın Irak’ta bulunan bazı aile üyelerini Rize’ye getirmeye çalıştığı da belirtildi.

Ayrıca Çaykur Rizepor kulübü Ali Adnan’a ulaştı ve oyuncunun Bağdat’ta olduğunu Eurosport.com Türkiye’ye doğruladı. Ancak oyuncunun sağlık durumu ile ilgil bir sıkıntı olmadığı ve yıldız ismin bir çatışma içerisine girmediği aktarıldı. Ayrıca Ali Andan, IŞİD karşıtı olduğunu da Irak ordusu ile bir araya gelerek kendilerine iletti. Fotoğrafların güncelliği tartışma konusu olurken, Çaykur Rizespor konunun doğru ancak herhanbi bir çatışma girişiminde olmadığını da belirtti.

SON DAKİKA!

Irak Haber Ajansı iraqfpg.com ise, Ali Adnan’ın savaşa girmeye diğer Irak Milli Takım futbolcuları gibi hazır olduğunu geçti. Haberin detaylarında ise Ali Adnan’ın cumartesi günü Irak Ordusu’na teslim olduğu iddia edildi.

 

SABELLA: İKINCI YARIDA AÇILDIK

MARACANA’DA MAÇ ÖNCESI OLAY!

BOSNA’DA HAYAT DURDU!

SUSIC: MESSI’YI DURDURMAK IMKANSIZ

RONALDO: ALMANYA MAÇINA HAZIRIM! MESSI: GOLÜ ATTIM RAHATLADIM FRANSA’YI BENZEMA SIRTLADI: 3-0 XHERDAN SHAKIRI’DEN FRANSA’YA GÖZDAĞI! DÜNYA KUPASI’NDA BIR ILK YAŞANDI!

Yayınlanma Tarihi:15:19,