SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman transferi onayladı

Fikret Orman'ın 5 milyon euroluk bonservisi onaylaması sonrası prensipte anlaşma sağlanan Arjantinli 10 numara gelecek hafta içi İstanbul'a getirilecek.

Güncellenme: 12:53, 16/06/2014
Fikret Orman transferi onayladı

Yeni sezon öncesinde harıl harıl oyuncu arayan Beşiktaş yönetimi, ilk bombayı Lanzini ile patlatacak. Manuel Fernandes’in gidişinden sonra yeni 10 numara arayan ve gençlere önem veren Kartal’da bonservisinin pahalı olmasına rağmen Arjantinli yıldız konusunda karar kılındı.

21 yaşında olan ve River Plate forması giyen Lanzini için kulübü 10 milyon dolar (7 milyon euro) talep ediyordu. Bu konuda ketun davranan Arjantinliler, geri adım atmaya yanaşmıyor. Ancak 4 milyon euroya kadar çıkan Beşiktaş, gerekirse 5 milyon verip bu işi bitirecek.

SON SÖZÜ BAŞKAN SÖYLEDİ

Scout ekibi tarafından önerilen, Önder Özen tarafından onaylanıp tüm görüşmeleri yürütülen ancak bazı yöneticiler tarafından “Maradona mı alıyoruz” diyerek pahalı bulunan Manuel Lanzini için son kararı Fikret Orman verdi. Orman, Önder Özen’in istediği ek bütçe konusunda da olumlu yaklaşırken 3 yabancıdan birisinin Lanzini olması konusunda karar verdi. Yeni Ortega olarak lansa edilen Lanzini için Beşiktaş yönetimi, yarından itibaren görüşmeleri sıklaştıracak ve bu hafta içinde Arjantinli bavulunu alıp İstanbul’a gelecek.

3 YILDA 4.5 MİLYON EURO

Oyuncu ile daha önce 1.5 milyon euroya prensipte el sıkışan Beşiktaş, gelecekte daha yüksek bir ücrete satmayı düşündüğü Lanzini’ye 3 yıllık imza attıracak. Fiziksel eksikliğine rağmen yetenekleri ile dikkat çeken Lanzini’nin yanısıra Moledo da bu hafta içinde bitirilecek. Kartal, Bilic’e iki yıldızın yanısıra bir de golcü hediye edecek. Bu konuda Meksilakı Jimenez gözde ama son olarak Brezilyalı Fred gündeme gelmişti.

Akşam

SABELLA: İKINCI YARIDA AÇILDIK

MARACANA’DA MAÇ ÖNCESI OLAY!

BOSNA’DA HAYAT DURDU!

SUSIC: MESSI’YI DURDURMAK IMKANSIZ

RONALDO: ALMANYA MAÇINA HAZIRIM! MESSI: GOLÜ ATTIM RAHATLADIM FRANSA’YI BENZEMA SIRTLADI: 3-0 XHERDAN SHAKIRI’DEN FRANSA’YA GÖZDAĞI! DÜNYA KUPASI’NDA BIR ILK YAŞANDI!

Yayınlanma Tarihi:12:00,