SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Çok iyi hazırlanan Çikok Gelini şanslı

Çok iyi hazırlanan Çikok Gelini şanslı

Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran formda tay Çikok Gelini, gerçekleştirmiş olduğu hazırlıklarında da çok iyi göründü. Müsait rakipleri yanında fotoyu önde geçip, Maiden’a veda etmesini bekliyorum.

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: İstikrarlı KILIÇ PRENSES, sevdiği mesafede ATALANTE ve idmanlarını hızlandıran REAL SWING ilk atlarım. YEŞİL ELMA sonlardaki etkili ataklarıyla ihmale gelmez. SİHİRLİ, FLY ME TO THE MOON ve TESTA CESTA da yazılmalı.

2.AYAK: Fit durumunu koruyan BALIKESİRLİ, formda ekürisiyle birlikte çok şanslı. Tek rakibi, formunun zirvesindeki MOSTAR olacaktır.

3.AYAK: Start aldığı son iki çim yarışında göz dolduran ve hazırlıklarında gayet canlı ve istekli bir tutum sergileyen ÇİKOK GELİNİ'nin bugün Maiden'a veda etmesini bekliyorum.

4.AYAK: Kum pistte rahat kazandığı son yarışı ardından formunu devam ettiren, kaliteli safkan BURKAL yine kazanabilir. Hata yapması halinde devreye ALMAATA, COŞARTAY ve AKOĞUZ girecektir.

5.AYAK: SEA THE STORM seri stiliyle yine birinciliğe yakın. EL MIRADOR'dan çok iyi bir yarış bekliyorum. FOUNTAINHEAD, ÇİFTÇİ KIZI ve GÜLCİHAN geniş kuponlara yazılmalı.

6.AYAK: Karışık görünen bu ayakta ÇAKMAKOĞLU ve BAŞYAZAR başta olmak üzere, KIZIL HANÇER, ONURLUCAN, AK PRENS, BÜYÜKTAY ve BALBÖCEĞİ sırasıyla değerlendirilmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 3-1-2-5-10-11-8 2-1 5 3-2-4-1 6-5-3-1-2 1-3-13-2-12-15-5