SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cazip program

Bursa’da iki çim pist ve son olarak İstanbul’da bir kum yarışı kazanarak mükemmel form tuttuğunu kanıtlayan MOSTAR süren formu ile yine iyi koşacak. Bana göre tek rakip ise UÇAN ve BALIKESİRLİ ekürisi olur.

Güncellenme: 12:40, 17/06/2014
Cazip program

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Koşularını beğendiğim KILIÇ PRENSES ilk şanslı safkan. REAL SWING, ATALANTE, YEŞİL ELMA ve FLY WINGS sağlam kartlara yazılması gereken safkanlar.

2.AYAK: Bursa'da iki çim pist ve son olarak İstanbul'da bir kum yarışı kazanarak mükemmel form tuttuğunu kanıtlayan MOSTAR süren formu ile yine iyi koşacak. Bana göre tek rakip ise UÇAN ve BALIKESİRLİ ekürisi olur.

3.AYAK: Son yarışlarında iyi görünen ÇİKOK GELİNİ ilk şanslı safkan. DESERT GOLD, PAPULİM ve ZENYETTA GIRL sırası ile maiden'den çıkmak için mücadele verecek taylar.

4.AYAK: Bekir Gökçe ile son iki yarışını harika koşan COŞARTAY adeta ikinci gençliğini yaşıyor. Çimi de seven safkanın çok sevdiği kısa mesafede starttan çıktığı gibi kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: SEA THE STORM iyi form durumu ile favorim. FOUNTAINHEAD, POMPACI NİHAT, EL MIRADOR ve LEO sağlam kartlarda bulunmalı.

6.AYAK: ÇAKMAKOĞLU ağır kiloya rağmen favorim. ONURLUCAN, BAŞYAZAR, ŞAHSERDAR, KIZIL HANÇER ve BÜYÜKTAY sırası ile zirveyi zorlayacak diğer safkanlar.

TAHMİN 3-2-1-5-4 1-11 5-2-4-7 4 6-3-4-5-7 1-2-3-7-13-15

Yayınlanma Tarihi:14:35,