SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ahtapot Paul gitti, yerine o geldi

Ahtapot Paul gitti, yerine o geldi

Brezilya'da düzenlenen Dünya Kupası'nda yaptığı tahminlerde hatasız ilerleyen Kahin Deve, yeni fenomen oldu...

2008 yılında Avusturya ile İsviçre’nin ortaklaşa düzenlediği Avrupa Futbol Şampiyonası ve 2010 yılında Güney Afrika’da düzenlenen Dünya Kupası’na yaptığı tahminlerle damga vuran Ahtapot Paul’e yeni bir rakip çoktan çıktı bile.

Ahtapot Paul’ün tahtına göz diken yeni fenomen ise bir deve. Kahin deve, Dünya Kupası başladığından beri tahminlerinde yanılmıyor. Tahminlerinde 4’te 4 yapan Kahin Deve, Almanya ile Portekiz arasında oynanacak maç için de Portekiz’e şans tanıdı.

Dünya Kupası’nda geride kalan 4 günde Brezilya – Hırvatistan (Brezilya), İspanya – Hollanda (Hollanda), İtalya – İngiltere (İtalya) ve son olarak Arjantin – Bosna Hersek (Arjantin) maçlarını doğru tahmin eden Kahin Deve, Almanya – Portekiz maçı için de Cristiano Ronaldo’nun formasını giydiği Portekiz’e şans verdi.

Ahtapot Paul, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Almanya’nın oynadığı 6 maçın 4’ünü ve 2010 Dünya Kupası’nda ise Almanya’nın oynadığı toplam 6 maçı da doğru tahmin etmişti.

Ahtapot Paul, 26 Ekim 2010’da yaşadığı akvaryumda hayata veda etmişti.

SABELLA: İKINCI YARIDA AÇILDIK

MARACANA’DA MAÇ ÖNCESI OLAY!

BOSNA’DA HAYAT DURDU!

SUSIC: MESSI’YI DURDURMAK IMKANSIZ

RONALDO: ALMANYA MAÇINA HAZIRIM! MESSI: GOLÜ ATTIM RAHATLADIM FRANSA’YI BENZEMA SIRTLADI: 3-0 XHERDAN SHAKIRI’DEN FRANSA’YA GÖZDAĞI! DÜNYA KUPASI’NDA BIR ILK YAŞANDI!