SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Uslu’dan Ataman’a olay sözler!

Uslu’dan Ataman’a olay sözler!

Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, Habertürk'te telefonla bağlandığı programda, Galatasaray Antrenörü Ergin Ataman'a ağır sözler sarf etti.

Beko Basketbol Ligi final serisinde cuma günü Ülker Arena’da oynanan karşılaşmanın ardından Galatasaray Antrenörü Ergin Ataman basın toplantısında Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu’nun kendisine pantolununu gösterip ağır küfür ettiğini ileri sürmüştü.

Bugün Habertürk televizyonuna telefonla bağlanan Uslu, Ataman için ağır ifadeler kullandı. Genel Sekreter Uslu şöyle konuştu: “Son maçta herhangi bir problem olmadı. Maç bittikten sonra insanları tahrik edersen, mesela benle ne işi var Ergin Ataman’ın? Ergin Ataman’ın normalde arkasının dönük olması lazım bize değil mi? Sol arkada oturuyorum. Beni nereden görebiliyor Ergin Ataman? Artı Ergin Ataman’la aramda 3 metre olması lazım ki benim pantolonumu görsün. Çok meraklısı ise gösteririm de! Provokasyon yapmak istiyor. Tahrik etmek istiyor. O sırada fark 22 sayı. Ama bize tahriklere gelmeyecek kadar tecrübeliyiz.”

HODGSON: ROONEY ELEŞTIRILERI YERSIZ İTALYA’DA BÜYÜK SEVINÇ

DROGBA GIRDI DERTLER BITTI: 2-1 İTALYA, ‘HIZLI’ İNGILTERE’YI DIZE GETIRDI: 1-2 DESCHAMPS BENZEMA’DAN UMUTLU

DEL BOSQUE TAKIMINA GÜVENIYOR PODOLSKI: RONALDO’YA KARŞI ÖZEL BIR PLANIMIZ YOK

KOSTA RIKA BIR DÖNDÜ PIR DÖNDÜ: 1-3