SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sevdiği mesafede Demirdöven şanslı

Start aldığı 8 koşusunu üst üste kazanan Demirdöven, kısa ve orta mesafeli yarışlarda harikalar yaratıyor. İlk kez uzun mesafede koştuğu son yarışını burunla kaybedip 2’nci olan safkan, bugün yine sevdiği mesafede kazanmaya yakın.

Güncellenme: 11:50, 15/06/2014
Sevdiği mesafede Demirdöven şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: MELDEGÜL ve idmanlarında göz dolduran MAVİ BONCUK öncelikli isimler. Bu ikiliye rakip olarak YILDIRIMKIZ, BİLGESU, DİLŞEKER ve LEYLAK'ı öneriyorum.

2.AYAK: Form durumları çok iyi ve birbirine hayli yakın görünen STONE GREEN, POYRAZ BALAM ve PEAKPOINT üçlüsü arasındaki mücadelenin yarışın birincisini belirlemesini bekliyorum.

3.AYAK: MY SECRET sevdiği pistte kazanmaya yakın. Çok iyi durumda olan MİTİCO kalitesiyle ihmale gelmez. MYTHOGENIC, ÇAYKAŞI, ŞEKER AĞA'ya dikkat.

4.AYAK: Bugüne kadar 18 kez piste çıkan ve 13 kez kazanıp, 4 kez de ikinci olan, formunun zirvesindeki kaliteli safkan DEMİRDÖVEN'in, sevdiği mesafede birinciliklerine bir yenisini daha eklemesini bekliyorum.

5.AYAK: ES ES RUNNER ve kazandığı yarış sonrası çok iyi durumda olan BRAVE SON ilk atlarım. Süper formuyla DANCO hata affetmez. Sürprizcilere MÜTHİŞ MİA'yı öneririm.

6.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan FAUSTİNO bu koşuya ilk şans vereceğim taydır. Hazırlıklarında iyi görünen ZAFERİKA, ESRARLI ve MELİSİNKIZI iyi formlarıyla kuponlara yazılması gereken isimler. Bol şanslar.

TAHMİN 6-5-9-2-3-4 1-5-2 8-4-5-3-7 7 1-3-4-6 3-10-2-7