SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcsü Sayın Mahmut Uslu, Beko Basketbol Ligi Play-Off final serisi 5.maçının ardından aşağıdaki açıklamayı yapmıştır:

“Galatasaray Liv Hospital Antrenörü Ergin Ataman’ın, Cuma akşamı oynanan final serisi 5. maçının ardından şahsım hakkında ortaya attığı iddiaların, gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur.

Yaşanmayan olayları yaşanmış zanneden Ataman’ın bu çirkin iftiraları, kendi ruh halinin dışa yansımasıdır.

Bu tarz gerçek dışı söylemlerin Pazartesi günü oynanacak 6. karşılaşma öncesinde, algı yaratma amaçlı olduğu herkesin malumudur.

Bu çirkin iftira nedeniyle bu kişi hakkında gerekli hukuki işlemleri başlatacağımın ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağımın bilinmesini istiyorum.

Son olarak da Ataman’a naçizane tavsiyem; 30 metre mesafeden beni takip ederek halüsinasyon görmek yerine, sahaya bakıp takımını yönetmesidir.”

ERGİN ATAMAN NE DEMİŞTİ? Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman, Beko Basketbol Ligi play-off final serisi 5. maçında Fenerbahçe Ülker’e 76-63 yenildikleri maçtan sonra yaptığı açıklamada çarpıcı bir iddiada bulundu. Ataman,  Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu’nun pantolonunu indirip kendisine küfrettiğini söyledi.

 

 

 

MODRIC’TEN IYI HABER GELDI

HAKEM BEY DÜNYA KUPASI’NA NE YAPIYORSUNUZ?

ŞILI AVUSTRALYA ENGELINI AŞTI: 3-1

VIDAL: İSPANYA DIKKATLI OLSUN…

VAN GAAL: BÖYLE BIR SKOR BEKLEMIYORDUM

Yayınlanma Tarihi:12:57,