SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Torun Angel kazanır

Başarılı yarışlar sergilemesine rağmen bir türlü kazanamayan TORUN ANGEL bu kez şeytanın bacağını kırıp maiden’e veda edecektir. Günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

Güncellenme: 15:38, 14/06/2014
Torun Angel kazanır

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son başarılı yarışını tekrarlaması halinde DUYGU YILDIZI bu kez kazanmaya oldukça yakın görünüyor. MARA ve PANAMA en sert rakipler olup geniş altılı oynayanlar MISS ARES ESTHER ve 800 metrelik yarış galobunu çok beğendiğim MISSOURI'yi değerlendirebilir.

2.AYAK: Günün en zor yarışı olan altılı ganyanın ikinci ayağında sart alan tüm isimlerin kazanma şansı olup bu ayağı kapatmanızı öneriyorum.

3.AYAK: Vali Koşusunda TANATAR kazanabilir. Rakip yazmak isteyenler AKARÇAY ve bu yarışa ciddi hazırlıklar ile girecek olan CANYİĞİT'i değerlendirebilirler.

4.AYAK: Başarılı yarışlar sergilemesine rağmen bir türlü kazanamayan TORUN ANGEL bu kez şeytanın bacağını kırıp maiden'e veda edecektir. Günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

5.AYAK: Güzel performansı ile ön plana çıkan DEMİRTÜTÜN'den etkili bir yarış bekliyorum. PERFECT STRIKE artan formu ile en küçük hata affetmez. Bu ikiliyi yeterli bulmayanlar SPUMADOR, SOPHISTICATED, SUMMER LOVE ve ROYALSEA'yı ihmal etmesin.

6.AYAK: Başarılı yarışları ile dikkat çeken WILLISTON ve son yarışını kazanma başarısı gösteren LAC LEMAN arasındaki mücadele büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

TAHMİN 1-6-10-7-2-8 HEPSİ 6-1-8 11 3-7-10-9-2-8 4-13