SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Silverado bankom

Silverado bankom

900 metre çimde iki kez start alan ve son yarışını kazanırken ilerisi için umut veren Silverado, artan tecrübesi ile bu yarışı da kazanır.

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: DOĞUKIZI sprint mesafesini iyi ayarlarsa sonlarda etkili olur. SURHATIN KIZI iyi form yakaladı. HİLVANLI ZEYNO ve PREVEZE diğer şanslı safkanlar.

2.AYAK: FERARİM iyi formu ile favorim. ESRAMKIZI, KATIKAZAN, AKAN NEHİR ve LENGÜR LÜNGÜR sırası ile rakip olabilecek safkanlar.

3.AYAK: TAMERLANO Karataş ile ilk şans vereceğim tay. ÇUKUROVA FIRE tabela yaptığı koşuları ile dikkat çekti. Bu ikili kötü koşarsa, MISAR ve TOUGH COOKIE devreye girebilecek taylardır.

4.AYAK: Mücahit Bayır ile 900 metre çim pistte koştuğu yarışını kolay ve 4 boy önde kazanmayı başaran SILVERADO bu yarışa da çok iyi hazırlandı. Bu yarışa Karataş ile katılacak olan tayın kuponlara tek olarak yazılmasını öneriyorum.

5.AYAK: 1400 ve 2200 metre çim pistte koştuğu son iki yarışını kazanırken ne kadar formda olduğunu kanıtlayan YOLCU BEY ilk atım. RUBICON güzel formunu koruyor. UNICORNUS ve FIRE MAMBO öndeki ikilinin hatası halinde devreye girebilecek safkanlardır.

6.AYAK: STERK DANCER son ikinciliğinde oldukça iyiydi. SPYRIDON en yakın rakibidir. CEVDET ve STRIKING BEAUTY diğer şanslılar.

TAHMİN 6-3-5-8 1-7-3-4-2 6-9-4-13 3 2-4-6-5 10-6-1-11