SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray’da yeni teknik direktör olması artık sadece resmiyete kalan Mircea Lucescu, yeni sezon için kadrosunu belirleme çalışmalarına başladı. Rumen teknik adam, Shaktar Donetsk Başkanı Ahmedov ile 1-2 gün içinde işin adını koyacak ve pazar ya da pazartesi günü İstanbul’a gelecek. Ardından da Ünal Aysal ile bir araya gelip yeni sezon planlamasını masaya yatıracak. Gidecekler ve gelecekler konusunda da görüşmeler yapılacak.

 

BU KADAR BANA YETER

Aysal ile Lucescu görüşmesinde takımla ilgili konuşmalar da oldu. Lucescu, Başkan’a “Bana 2-3 takviye ile bu kadro yeter. 10-12 tane oyuncu da satarız ve bütçe yaratırız. Hiç sorun olmaz” yanıtı verdi. Aysal da beklediği cevabı aldığı için mutluydu.

Peki yeni transferler kimler olacak? Bu konuda Lucescu, 1. sıraya öz evlad gibi sevdiği Brezilyalı yıldız oyuncu Alex Teixeira’yı yazdı. Forvet arkası, ofansif ön libero, sağ kanat ve sol kanat oynayan Alex, 17 milyon euro değerinde ancak Ukrayna’daki savaş nedeniyle futbolculara sözleşme fesih hakkı çıkacak. Aslan’ın bu konuda işi kolay.

 

MUSLERA: YINE BAŞARABILIRIZ

MODRIC’TEN IYI HABER GELDI

HAKEM BEY DÜNYA KUPASI’NA NE YAPIYORSUNUZ?

ŞILI AVUSTRALYA ENGELINI AŞTI: 3-1

VIDAL: İSPANYA DIKKATLI OLSUN…

VAN GAAL: BÖYLE BIR SKOR BEKLEMIYORDUM

Yayınlanma Tarihi:09:48,