SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz, yarın dünya evine giriyor. Haziran 2009’da düğünden iki gün önce kavga edip ayrılan Burak Yılmaz ile İstem Atilla, 5 yıl aradan sonra yeniden bir araya geldi.

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz, 5 yıl önce ayrıldığı İstem Atilla ile dünya evine girmeye hazırlanıyor.

DÜĞÜNDEN İKİ GÜN ÖNCE AYRILMIŞLARDI Burak Yılmaz ile İstem Atilla daha önce de evliliğin eşiğinden dönmüşlerdi.

2008 yılında Antalya'da aile arasında İstem Atilla'yla nişanlanan Yılmaz, 30 Mart 2009'da 5 yıldızlı bir otelde yapılacak 250 kişilik düğünden iki gün önce kavga ederek ayrılmıştı. Çocukluk aşkı İstem Atilla'yı unutamayan yıldız futbolcu 5 yıl sonra eski nişanlısına geri döndü.

Yılmaz ve Atilla çifti, yarın akşam damat evinde aile bireylerinin hazır bulunacağı düğünde evlenecek. Çiftin nikahını ise Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Menderes Türel kıyacak.

BURAK YILMAZ'IN NİŞANLISIYLA DÜRÜM KEYFİ Burak Yılmaz, dün akşam nişanlısı İstem Atilla'nın baba evinde aile arasındaki kına gecesine katıldı. Burak Yılmaz ile nişanlısı İstem Atilla, kına sonrasında ise Lara semtinde bir dürümcüye giderek dürüm yedi. Nişanlı çifte, Yılmaz'ın Antalyaspor'un altyapısını çalıştıran arkadaşı Bulut Ferruhlar da eşlik etti.

(Süleyman EKİN/ANTALYA – DHA) Elif ALTINDAĞ / hurriyet.com.tr

MUSLERA: YINE BAŞARABILIRIZ

MODRIC’TEN IYI HABER GELDI

HAKEM BEY DÜNYA KUPASI’NA NE YAPIYORSUNUZ?

ŞILI AVUSTRALYA ENGELINI AŞTI: 3-1

VIDAL: İSPANYA DIKKATLI OLSUN…

VAN GAAL: BÖYLE BIR SKOR BEKLEMIYORDUM

Yayınlanma Tarihi:13:10,