SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Forvet transferinde tüm yetkiyi üzerine alan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a, Teknik Direktör Slaven Bilic'ten, “sabırlı olalım” mesajı geldi. Demba Ba, Lukaku ve Cisse gibi dünyaca ünlü golcüleri transfer edebilmek için geçtiğimiz günlerde İngiltere'de nabız yoklayan Başkan Orman, Bilic'ten gelen haberle beklemeye geçti.

Yeni sezonda Hugo Almeida'yı kadroda düşünmeyen Hırvat teknik adam, siyah-beyazlı yönetimle yaptığı görüşmede yeni golcüyü kendisinin bulacağını söyledi.

ATIBA ÖRNEĞİNİ VERDİ

Başta Hırvatistan olmak üzere görev yaptığı Rusya'da da golcü arayışlarını sürdüren Bilic'in, yıldız yerine hem Beşiktaş'ın satıp para kazanabileceği hem de takıma katkı sağlayacak genç bir santrfor transfer etmek istediği ortaya çıktı.

Bu konuda yönetimden tam destek alan Slaven Bilic'in, “Geldiğimden günden beri transfer işlerine pek fazla girmemeye çalıştım. Atiba'yı çok istemiştim ve bu oyuncuyu transfer ettiniz. Şimdi de golcü transferi için bir kaç isim önereceğim. Futbol dünyasındaki dostlarım aracılığıyla size bazı isimlerden oluşan bir liste sunacağım. İçlerinden mali açıdan bize en uygun ismi transfer edebilirsiniz” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Siyah-beyazlı teknik adamın golcü listesine son şeklini vermek üzere olduğu kaydedildi. Bilic'in, genç ve yetenekli isimlerden oluşan listeyi kısa süre içinde yönetime teslim etmesi bekleniyor.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:07:58,