SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Savoia çok şanslı

Savoia çok şanslı

Hazırlıkları oldukça dikkat çekici görünen Savoia etkili bincisi Karataş ile Maiden’a veda edecektir.

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Hazırlıkları oldukça dikkat çeken SAVOIA etkili bincisi ile Maiden'a veda edecektir. Günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

2.AYAK: Denk güçlerin mücadelesine sahne olacak olan altılı ganyanın ikinci ayağında EL AZRA başta olmak üzere SUHARRY, AZURRA, THUNDER RIVER, SON OF PEACE, LIFE IS LIVE ve MAHARANİ altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

3.AYAK: İki kez start alıp ikisini de kazanma başarısı gösteren AZMİ REİS bu kez de kazanabilir. YEDİKARANFİL en sert rakip olup geniş altılı oynayanlar CANCAŞ, DÖKERBEY MERKÜROĞLU ve ZAL'ı değerlendirebilir.

4.AYAK: Çim piste etkili olan CABİRE birinciliğin en güçlü adayıdır. Kötü koşması halinde GÖKMENER ve SEVDACAN devreye girecektir.

5.AYAK: Grubun etkili isimleri MELROSA, MOLINARA, OVA ARTALI ve HASTY ORPHAN arasında geçmesini beklediğim mücadele büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

6.AYAK: Bu kez oldukça hazır görünen RADIKAL STAR etkili olacaktır. ACIDERELİ bence en sert rakiptir. Sürprizi ESQUELA ve GRAND LARA'dan bekliyorum.

TAHMİN 7 2-1-6-5-3-8-9 2-10-3-4-8-11 5-1-3 4-11-6-3 7-1-5-3