SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cabire yine şanslı

Çok iyi bir şekilde kazandığı son yarışı ardından etkili formunu titiz çalışmalarıyla devam ettiren Cabire’nin, uygun rakipleri yanında, bilinen güç ve kalitesiyle yine fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 09:53, 13/06/2014
Cabire yine şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Tecrübesi ve güzel formuyla PRINCESS MAHRA ilk atım. Kaliteli bir kan hattına sahip BİCİ BİCİ ihmale gelmez. Bu ikili küçük kuponlar için yeterli olabilir. SAVOIA ve ŞİİR GİBİ daha sonra düşünülmeli.

2.AYAK: Sürprize bir şekilde kazandığı son yarışı ardından formunu sürdüren MAHARANİ yine iddialı. AZURRA hata affetmez. SUHARRY, MY SONG, EL AZRA ve THUNDER RIVER'a dikkat.

3.AYAK: Yarış yaşamına ilk iki yarışına kazanarak başlayan AZMİ REİS ve bugüne kadar hiç geçilmeyen YEDİKARANFİL arasındaki mücadelenin kazananı belirlemesini bekliyorum.

4.AYAK: Bu pist ve mesafenin başarılı isimlerinden olan CABİRE, etkili formunu düzenli idmanlarıyla aynen devam ettiriyor. Safkanın bilinen güç ve kalitesiyle yine kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Kaliteli HASTY ORPHAN ve sevdiği pistte OVA KARTALI en şanslı isimler. MELROSA hata affetmez. SABRET'ten iyi bir yarış bekliyorum. MY GOLD ve BRAVE WARRIOR da kollanmalı.

6.AYAK: ESQUELA yine fotoyu önde geçebilir. İdmanlarında mükemmel görünen ACIDERELİ ihmale gelmez. Sabırlı olabilirse MÜBADELE ve formunu ilerleten BUNGEE JUMPER adlarından söz ettirebilirler. Bol şanslar.

TAHMİN 5-1-7-11 9-6-1-4-2-5 2-10 5 3-6-4-2-7-5 5-1-4-11