SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ünal Aysal’dan Balotelli yanıtı!

Ünal Aysal’dan Balotelli yanıtı!

Mancini'nin Balotelli'yi istemesi camiada şaşkınlık yarattı.

BAŞKAN Ünal Aysal, idari menajer Cenk Ergün ve Roberto Mancini önceki gün yaptıkları toplantının ardından yola devam kararı çıkarken 24 saat içinde yaşanan ayrılık herkesin aklını karıştırdı. İşte bu U dönüşünün nedenine şampiy10 ulaştı.

Başkan Aysal ile kısa bir konuşma yapıp el sıkışan Mancini ardından da gidecek ve kalacak isimleri belirlemek için Cenk Ergün ile masada kalırken listelerini yazmaya başladı.

ANCAK başkan Aysal’ın finansal fair-play nedeniyle transfere yüksek bir bütçe ayrılamayacağını ısrarla vurgulamasına ve Mancini’nin ilk konuşmada ‘tamam’ demesine rağmen İtalyan çalıştırıcı bir anda listesine yeniden yüksek rakamlı isimleri ekledi. Bütçedeki en şaşırtıcı isim ise İtalyan Mario Balotelli oldu.

30 MİLYON EURO

MILAN forması giyen ve piyasadaki değeri yaklaşık 30 milyon Euro olan oyuncuyu Mancini’nin almak istemesi ile birlikte Cenk Ergün şaşkınlık içinde kaldı ve telefona sarıldı. Aysal’a, Mancini’nin isteklerini anlatan Ergün’ün sözleriyle Aysal da Mancini’ye karşı kılıçları çekti. Hemen telefona sarılan Aysal, “Bu şartlarda çalışamayız. İstediğiniz bütçe çok yüksek” dedi. Bu sözlerin ardından ise Mancini ilk uçakla İtalya’ya giderken yollar da prensipte ayrıldı…

DÜN ise İtalyan basınında yakın olduğu isimlere G.Saray’daki görevini bıraktığı bilgisini veren Mancini, öncelikle kovulmadığının altının çizilmesini istedi. Bu açıklamaların basına yansımasının ardından ise G.Saraylı yetkililerle karşılıklı olarak anlaşan Mancini, sarı-kırmızılılardaki görevine her iki tarafın da rızasıyla noktayı koydu.

Vatan

DÜNYA KUPASI’NI KIM KAZANIR?

RONALDO: KLOSE’YI GOL REKORU IÇIN DESTEKLIYORUM

BENTO: RONALDO ÇABUK IYILEŞIYOR