SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Müsait grupta Mitelo kazanır

Müsait grupta Mitelo kazanır

Çok daha sert rakipleri yanında start aldığı son iki yarışında mükemmel form sergileyen Mitelo, bugün oldukça müsait rakipleriyle birlikte piste çıkıyor. Fit durumuyla, sevdiği pist ve mesafede birinciliğe uzanacaktır.

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan OĞLUM ONUR, KEMİK KIRAN, KABAHAYDARAĞASI, ANADOLU KARTALI, MESOPOTAMİA ve ÇIKMANKIZ birlikte değerlendirilmeli.

2.AYAK: Zor yarış olacak. Çıkışta oyalanmazsa LANISTA adından söz ettirir. 5 ay aradan sonra 2 yarış gören BEST WANGO'nun artık kazanma zamanı geldi. GREEN PUSS, SABIR OĞLUM, BALIKESİRLİ, NEIGHBOUR SOLDIER ve HOLD AT BAY geniş kuponlara işaretlenmeli.

3.AYAK: Süper bir forma sahip olan ve son iki yarışını çok formda rakipleriyle koşan MITELO'nun, sevdiği pistte bu grubu geçmesini bekliyorum.

4.AYAK: Adana'da kazandığı son iki yarışı ardından Ankara'ya fit durumda gelen BABA ALTAR, süratli stiliyle yine kazanmaya yakın görünüyor. Son koşusu ölçü olmayan IŞILILGAZ'dan iyi bir yarış gelebilir, dikkat edin.

5.AYAK: Form durumlarını çok beğenip birbirine hayli yakın bulduğum İZBATUR, TOSUNOĞLU, AMERİKALI ve KISS OF STEP arasındaki mücadelenin kazananı belirlemesini bekliyorum.

6.AYAK: Bu yarışa çok iyi işlerle hazırlanan SANAATKAR ve İLTERŞAH kuponlara öncelikle işaretlenmeli. Çalışmalarında beğenilen DEMİRŞEN, LORİN, BAŞSULTANI ve DÜŞÜMDEKİ rakipleridir. Bol şanslar.

TAHMİN 8-6-5-1-11-10 6-5-3-4-2-10-9 3 1-5 9-10-6-1 7-4-3-12-2-11