SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mancini dün İstanbul’dan ayrılmış

Roberto Mancini'nin Başkan Ünal Aysal ile dün Les Ottomans'ta görüştükten sonra hemen havaalanına gittiği ve Bologna'ya uçtuğu ortaya çıktı.

Güncellenme: 16:22, 11/06/2014
Mancini dün İstanbul’dan ayrılmış

Roberto Mancini’nin Başkan Ünal Aysal ile dün Les Ottomans’ta görüştükten sonra hemen havaalanına gittiği ve Bologna’ya uçtuğu ortaya çıktı.

Dünkü görüşmede özellikle transfer konusunda restleşmelerin yaşandığı ve devre arasında alınan 9 futbolcudan sadece Alex Telles’in fayda sağlaması masaya yatırıldı. Mancini, flaş transferler isteyince restleşme yaşandı. UEFA’nın 200 bin euro ceza verdiği Galatasaray, yeni transferler için bütçeyi artırmayınca Mancini ile karşılıklı olarak anlaşma sağlandı ve sözleşmenin feshedilmesi kararı alındı.

Mancini’ye herhangi bir tazminat ödenmezken, İtalyan hoca da böyle bir talepte bulunmadı. Galatasaray bugün KAP ve resmi organlarından sözleşmenin karşılıklı feshedildiğini duyurunca gözler Mancini’ye çevrildi.

Yapılan araştırmada Mancini’nin dün Ünal Aysal ile görüşüp, el sıkıştığı ve Les Ottomans Otel’den ayrılıp hemen havaalanına geldiği öğrenildi.

Mancini, TK1325 sayılı seferiyle 16.05’te Bologna’ya uçtu.

Yayınlanma Tarihi:16:07,