SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilinen kalitesiyle Karaüzüm banko

Geçtiğimiz ay kazandığı G1 TBMM ve G1 Tarım Bakanlığı Koşularıyla ne kadar güçlü ve kaliteli bir safkan olduğunu gözler önüne seren Karaüzüm, kusursuz formu ve sonlardaki güçlü ataklarıyla yine kazanmaya çok yakın.

Güncellenme: 10:00, 11/06/2014
Bilinen kalitesiyle Karaüzüm banko

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Fit durumunu devam ettiren PRINCE OF KARAKOW usta binicisiyle yarışın önde gelen ismidir. NOGAY TUĞ çok iddialı olacak. JUNIOR PIANIST, GOLD TOWER, BENELUX ve BEN TEN de kollanmalı.

2.AYAK: Sonları kuvvetli olan FANTASTIC LERO, yeterli pişkinliğiyle kazanabilir. AFRİKAYA BAKAN bu koşusuna daha hazır girecek. Formunu ilerleten MARACA'ya da bir çarpı atılmalı.

3.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran ELEVATO fit durumda olup, yarışın en iddialı ismidir. DARK MAGIC'ten iyi bir performans bekliyorum. Kaliteli safkan SAVURLU da kuponlarda bulunmalı.

4.AYAK: Üstün formunu devam ettiren KARAÜZÜM'ün, bilinen gücü ve sonlardaki kuvvetli ataklarıyla yine fotoyu önde geçip birincilik serisini sürdürmesini bekliyorum.

5.AYAK: Bu yarışa çok iyi hazırlanan ERSANAĞA başta düşünülmeli. İstikrarlı safkan HALİSBEY sevdiği pistte hata affetmez. DEMİR REİS, TEK ZULUT ve BİÇER daha sonra düşünülmeli.

6.AYAK: Çok formda bir tay olan HATTRICK ilk atım. COPERNICUS hata affetmez. ACAR, RAYA, KHALASAR ve RUSSIAN RIVER daha sonra düşünülmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 11-10-1-8-5-4 6-1-12 3-2-9 3 6-2-5-1-3 12-2-1-5-3-6