SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş yine ikiye bölündü!

Orman, Portekizli yıldızın maliyetini ‘kabul edilebilir’ buldu. Önder Özen ise Arjantinli’den ileride para kazanabileceklerini söyleyerek başkanı büyük oranda ikna etti.

Güncellenme: 11:24, 11/06/2014
Beşiktaş yine ikiye bölündü!

Başkan Fikret Orman ve futbol direktörü Önder Özen arasında önceki gün yapılan toplantıda ‘oyun kurucu' bölgesine yapılacak transfer masaya yatırıldı. Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan ve ikinci başkan Ahmet Nur Çebi'nin de katıldığı görüşmede Orman, Danny gibi kaliteli bir yıldız için makul bir rakam ödeyeceklerini belirterek tecrübeli futbolcunun alınması yönünde görüş bildirdi.

BAŞKANIN AKLINA YATTI

Buna karşılık Özen, “Lanzini'ye daha yüksek bonservis öderiz, ancak oyuncunun istediği yıllık ücret çok az. Ayrıca genç olması nedeniyle de ileride para kazanılacak bir futbolcu. Danny ise jübilesini burada yapar” dedi. Önder Özen'in verdiği detaylı raporu beğenen Fikret Orman, Lanzini transferi için çalışmaların hızlanacağını söyledi.

Danny için Zenit, 4 milyon euro bonservis isterken, Portekizli yıldız da 3 yıllık kontrat ve senelik 2.5 milyon euro garanti para talep ediyor… River Plate, Lanzini'nin bonservisini 7 milyon eurodan, 5.5 milyon euroya indirdi. Arjantinli senelik 1 milyon dolardan 3 yıllık kontratı kabul etti.

DÜNYA KUPASI’NI KIM KAZANIR?

RONALDO: KLOSE’YI GOL REKORU IÇIN DESTEKLIYORUM

BENTO: RONALDO ÇABUK IYILEŞIYOR

Yayınlanma Tarihi:07:23,