SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İlhan Cavcav’ın Jimmy sitemi!

Yanal, eski yardımcısı Özdeş'i G.Birliği'ne önerdi. İlhan Cavcav da "İyi, siz de Jimmy'i alın" dedi. Özdeş imzayı attı ama Jimmy Fenerli olmadı. G.Birliği Başkanı bu işe kızdı!

Güncellenme: 10:50, 10/06/2014
İlhan Cavcav’ın Jimmy sitemi!

Türk futbolunun duayen isimlerinden G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav ile Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal arasında geçtiğimiz günlerde film repliklerini aratmayan bir konuşma yaşandı.

Kızının düğün daveti için Cavcav’ı arayan Yanal, deneyimli başkana Manisaspor’da yardımcılığını yapan Kemal Özdeş’i tavsiye etti. Yanal’ın “Kemal’e ben kefilim, takımı ona teslim edebilirsiniz” sözüne karşılık Cavcav ise “İyi.. Size de Jimmy Durmaz’ı verelim” diyerek yarı şaka yarı ciddi bir karşılık verdi.
Yanal da zaten Jimmy’yi istediğini ve bu transferi Aziz Yıldırım’la konuştuğunu ifade etti. Bu görüşmeden birkaç gün sonra G.Birliği Kemal Özdeş ile kontrat imzaladı. F.Bahçe ise Durmaz’ın transferinden vazgeçti. Hatta başkan Yıldırım bu oyuncuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Jimmy Durmaz’ın menajeri geldi. ‘Bizim ihtiyacımız yok. Allah yolunu açık etsin’ dedim. Ama bakıyorum gazetelere ‘Jimmy Durmaz F.Bahçe’ye geliyor’ diye haberler var. Yapmayın.” Bu gelişmenin ardından gözler Cavcav’a çevrildi. Cavcav’ın, yakın çevresine, “Ersun Yanal, Jimmy transferi için söz vermişti. Hatta Aziz Yıldırım’a söylediğinden bahsetti. Kemal Özdeş’i bize önerdi, biz de kabul ettik. Ancak sonra Jimmy transferinden vazgeçtiler. Verdiği sözü tutmadı” diye dert yandığı öğrenildi.
Sabah