SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çok iyi hazırlanan Direntay kazabilir

İstikrarlı koşularıyla göz dolduran ve bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında gayet canlı ve istekli görünen Direntay’ın, uygun rakipleri yanında fotoyu önde geçerek birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 11:48, 10/06/2014
Çok iyi hazırlanan Direntay kazabilir

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Güzel formunu bir kat daha artıran SERVANAĞA, boş kilosuyla kazanmaya yakın. Çok iyi durumda olan TYPHOON en ufak hatada devreye girer. SERTAĞA, BÜYÜKFIRTINA ve BAHABEY de kollanmalı.

2.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve bu yarışa çok iyi işlerle hazırlanan DİRENTAY'ın, bugün müsait grupta özlediği birinciliğe kavuşmasını bekliyorum.

3.AYAK: MAYAN daha hazır gireceği bu koşuda ilk atım. En sert rakibinin MUSTAFA AGA olmasını bekliyorum. PALU BEYİ, ROYAL ASHLEY ve AKMEŞE daha sonra düşünülmeli.

4.AYAK: Sıkı hazırlıklara sahip olan BESLENEY bilinen kalitesiyle öncelikli isimdir. KARAESER, çok daha sert grupta koştuğu son yarışı ardından fit durumda. CİHANEFE ve ÖZFİDAN ise göz önünde tutulmalı.

5.AYAK: MERKÜRÜN KIZI yine fotoyu önde geçebilir. İlk startında mükemmel görünen AKSOYAK en yakın rakibi görünüyor. Düzenli idmanları bulunan TAKIL BERİ ve MİNİF REYİS'e dikkat edin.

6.AYAK: Formunun zirvesindeki SAN VICENTE dişine göre rakipleri yanında yine kazanmaya yakın. DUST CATCHER'den iyi bir yarış bekliyorum. MAYA KISKA ve GOLD DANCER de kollanmalı.

TAHMİN 6-4-3-7-8 3 1-2-6-3-9 2-1-5-6 1-3-7-5 5-8-3-2