SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bawikal’in formu zirvede

Şanlıurfa’dan beri takip ettiğim BAWIKAL İstanbul, Ankara’da süper koşular çıkardı. En son Ankara’da Selim Kaya ile kısa vade kazanan kaliteli tay kendisini tanıyan klas jokeyi ile bu yarışı da kazanacaktır.

Güncellenme: 11:57, 10/06/2014
Bawikal’in formu zirvede

Gürdal SÜMER

1.AYAK: MASAI MARA ilk şansı vereceğim safkan. BATMACI üst üste kazanırken mükemmeldi. BORASON ve RESCATOR sağlam kartlara yazılmalı.

2.AYAK: KARA GÜLLE ve KATI SEMİH ilk startlarında 2. kalırken iyi sinyal verdiler. SAĞIRLIKIZI ve PEREFESYONEL rakipleridir.

3.AYAK: GÜMÜŞSOY sevdiği pist ve mesafede yine çok şanslı. EZRA Selim Kaya ile bir diğer şanslı safkandır. AKINCIHAN devreye girebilir.

4.AYAK: Şanlıurfa'dan beri takip ettiğim BAWIKAL İstanbul, Ankara'da süper koşular çıkardı. En son Ankara'da Selim Kaya ile kısa vade kazanan kaliteli tay kendisini tanıyan klas jokeyi ile bu yarışı da kazanacaktır.

5.AYAK: Sürprize açık bir koşu. DALDAGÜL iyi hazırlıkları ile favorim. MAVİ MELEK tam mesafesinde koşacak. UÇAN GÜL, PERİNİN KIZI, DULOCAN ve İLGEGÜL çok at yazanların tercihleri olmalı.

6.AYAK: Kum pistte iki yarıştır ikinci kalan PALA TUMBUL favorim. SITARBEY ve DOMİNA rakip taylardır.

TAHMİN 4-6-1-2 4-5-12-7 2-1-5 1 1-2-6-4-10-5 5-8-12