SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig’de mücadele eden Turgutluspor’da, başkanlığa Adnan Demirel seçildi.

Turgutluspor Kulübü’nün Olağan Genel Kurul’unda Adnan Demirel, Burçin Ayarcı, Sedat Kutlu ve Hayrettin İnan başkanlık için yarıştı. Kurulda, 328 üyenin 247’si oy kullandı. Seçimin ardından yapılan sayımda Turgutluspor Kulübü Başkanı 121 oy alan eski futbolcu Adnan Demirel oldu.

Diğer adaylar Burçin Ayarcı 78, Sedat Kutlu 41, Hayrettin İnan 3 oy alırken, 4 oy geçersiz sayıldı. Üyelerin tebriklerini kabul eden Adnan Demirel, babası Mustafa Demirel’in elini öptükten sonra şunları söyledi:

“Çok güzel bir gece yaşadık. Turgutluspor tarihinde en fazla katılımın olduğu bir genel kurul yaşadık. Çok değerli 3 rakibimiz vardı. Bu seçimde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Çok zor bir süreç bizi bekliyor. Futbola bu kadar emek verip, altyapısında yetiştiğim, profesyonel olarak oynadığım Turgutluspor’a, tekrar başkan olarak dönmek bir futbolcunun hayalindeki en büyük şey olsa gerek. Allah mahcup etmesin. Tüm Turgutlu halkına, inşallah kısa süre içinde, keyifle izleyebilecekleri bir Turgutluspor yaratmayı vadediyoruz. Allah yardımcımız olsun.”