SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
1461 Trabzon’da transfer çalışmaları

1461 Trabzon’da transfer çalışmaları

Kulüp Başkanı Bülbül: "İlk etapta, takımda kalmalarını istediğimiz futbolcularımızla anlaşmak istiyoruz" dedi.

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden 1461 Trabzon’un kulüp başkanı Şaban Bülbül, ilk etapta takımda kalmasını istediklerini futbolcularla anlaşmak istediklerini söyledi.

Bülbül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk etapta iç transferi çözüme kavuşturmayı hedeflediklerini belirterek, “Takımda kalmalarını istediğimiz futbolcularımızla anlaşmak istiyoruz. Görüşmelerimiz devam ediyor. Dış transfere daha sonra ağırlık vereceğiz. Dış transferde birçok futbolcu ile görüşme halindeyiz” dedi.

Dış transfer sezonunun 31 Temmuz’da başlayacağını ifade eden Bülbül, talip oldukları futbolcularla anlaşıp transfer döneminde imza attırmayı planladıklarını dile getirdi.

Kadrolarında, Trabzonspor’dan kiralık futbolcuların da bulunduğunu kaydeden Bülbül, şunları söyledi:

“Kadromuzda Göksu, Barış ve Batuhan gibi Trabzonspor’dan kiraladığımız futbolcular bulunuyor. Bu futbolcularla ilgili son kararı Trabzonspor verecek. Onların vereceği kararların ardından üzerimize düşeni yapacağız. 1461 Trabzon’da oynayan futbolcularımızla aramızda hiçbir sorunumuz yok. Futbolcularımızın hepsi değerlidir. Her biriyle tek tek konuşacağız. Aradaki tek fark, bu sezon Spor Toto 2. Lig’de mücadele edeceğiz. Liglere göre imkanlar farklı. Biz futbolcularımıza, ‘size bu rakamlar arasında ödeme yapabiliriz’ diyeceğiz. Tekliflerimizi kabul etmeyecek futbolcuları, gelen teklifler doğrultusunda göndereceğiz.”