SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uçanbalık yine şanslı

Çok ağır pistte start aldığı ilk çim yarışını çıktığı gibi kazanma başarısı gösteren Uçanbalık, titiz çalışmalarıyla güzel formunu devam ettiriyor. Hazırlıklarında da çok başarılı görünen tayın bugün de fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 10:35, 09/06/2014
Uçanbalık yine şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen YÖRÜKEFE kazanmaya yakın. En yakın rakibinin SARPBEY olmasını bekliyorum. YİĞİTASLAN, UÇKAYA ve NAZARAT daha sonraki ihtimaler.

2.AYAK: VEDO kazandığı yarış sonrası çok iyi durumda. Formu en az bu safkan kadar iyi görünen SECRET STORY''yi sakın ihmal etmeyin. Geniş kupon yapanlara önerim; LAST POET ve IMPARABLE'yi yazmalarıdır.

3.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran LEYLA SU müsait rakipleri yanında ağır basıyor. Formunu geliştiren GAZİ BINAJWAAD ve son yarışı kesinlikle ölçü olmayan BULUTHAN hata affetmez. HANİMUN ve FIRKATEYN'e dikkat.

4.AYAK: Sahip oldukları güzel formlarıyla RAZİYE ANA ve ÇİKOKBEYİ ilk planda değerlendirilmeli. DAISY DANCE kuponlara mutlaka yazılmalı. LEYDİBORS, FOR NATURE ve BOĞAZIN RÜZGARI da göz önünde tutulmalı.

5.AYAK: Ağır çimde koştuğu hayatının ilk yarışını starttan çıktığı gibi kazanan UÇAN BALIK, etkili formunu titiz çalışmalarıyla sürdürüyor. Hazırlıklarında da çok iyi görünen tayın kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK: Tırnağının ucundaki tay MÜZAKİR kazanmaya yakın. Elde ettiği üçüncülükleri sonrası formunu bir kat daha artıran JOZEFINA en sert rakibidir. Yeterli kondisyona sahip görünen STAR IS BORN da yazılmalı. Bol şanslar.

TAHMİN 9-3-1-11-2 4-2-3-12 12-3-1-11-2 2-1-4-3-7-6 13 6-11-14