SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Uçan Balık günün bankosu

Uçan Balık günün bankosu

Çim pistte bir yarış koşan ve kazanan Uçanbalık cumartesi sabahı yaptığı galobunda da çok iyi görüntü verdi. Uzayan mesafelerde daha iyi koşmasını beklediğim tay günün bankosudur.

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: YİĞİTASLAN bu yarışa da çok iyi hazırlandı. SARPBEY tabela içinde bitirdiği koşuları ile dikkat çekti. YÖRÜKEFE sevdiği pist ve mesafede etkili olmaya çalışacak. 1800 metre çimde yarım boyla ikinci kalan UÇKAYA oldukça iyi göründü. ÇALIŞKAN iyi görünümü ile bu koşuda patlama yapabilir.

2.AYAK: VEDO sevdiği kum pistte yine çok iyi bir yarış çıkarır. Koşuları fena olmayan IMPARABLE iyi durumu en yakın rakiptir. 2000 metre kumda uzak ara kazandığı koşu ile formda görünen SECRET STORY ve bu yarışa iyi hazırlanan LAST POET diğer şanslı safkanlardır.

3.AYAK: Koştuğu yarışları iyi görünen LEYLASU koşunun önde gelen ismidir. BULUTHAN son yarışı hariç sürekli iyi koşmasına rağmen bir türlü maiden'den çıkamadı. Ancak tayın idman durumu iyi. GAZİ BINAJWAAD ve HANİMUN maiden'den çıkma uğraşı verecek diğer taylar.

4.AYAK: RAZİYE ANA Erhan Yavuz ile iyi bir yarış çıkarır. ÇİKOKBEYİ bir süredir start almadı ancak safkan Kenterlerle bu yarışa iyi hazırlandı. DAISY DANCE iki yarışında da göz doldurdu. İdmanlarında ilgi çeken ALVINA koşunun sürprizini yapabilir.

5.AYAK: UÇAN BALIK bu yarışa da çok iyi hazırlandı. İşlerini de beğendiğim tayın Murat Gündüzeli ile yine kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK: Son iki yarışında ilgi çeken JOZEFINA Kadir Tokaçoğlu ile maiden'den çıkmaya en yakın isim olarak görünüyor. MÜZAKİR 1400 metre çim pistte ikinci kalırken iyi bir yarış çıkardı. Bu yarışı için yaptığı 800'lük galobunda çok iyi görünen STAR IS BORN koşunun sürprizini yapabilir.

TAHMİN 1-3-9-11-5 4-12-2-3 12-1-3-11 2-1-4-12 13 11-6-14