SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sarpbey kazanabilir

Sarpbey kazanabilir

Bu kez oldukça hazır görünen ve hafta içi yarış galobunda geliyorum sinyalleri veren Sarpbey kazanabilir.

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son haftalarda başarılı yarışlar sergileyen SARPBEY bu kez çok hazır görünümü ile kazanabilir. Rakip yazmak isteyenler UÇKAYA'yı ihmal etmesinler.

2.AYAK: Günün en zor yarışı olmasını beklediğim ikinci ayakta VEDO başta olmak üzere FATHER MOUNTAIN, IMPARABLE, LAST POET, SECRED STORY, EMPIRE CITY, WHITE MIST ve DARK BOY altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

3.AYAK: Son yarışını çok beğendiğim LEYLASU bu kez kazanacak kadar iyi görünüyor. Bu ismin olası kötü koşması halinde GAZİ BİNAJWAAD ve BULUTHAN en küçük hata affetmez. Sürprizi FIRKATEYN, KING STRIKER ve HANİMUN'dan bekliyorum.

4.AYAK: Grubun etkili isimleri DAISY DANCE, RAZİYE ANA ve ÇİKOBEYİ arasında geçmesini beklediğim mücadele büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

5.AYAK: Hayatının ilk startını kazanma başarısı gösteren UÇAN BALIK bu kez de en şanslı safkandır. İNSAFSIZ ve ŞAHİNTEPE'si yarışın diğer şanslı isimleri olup sürprizi SERT STAR'dan bekliyorum.

6.AYAK: Bu kez sevdiği pist ve mesafede start alacak olan MÜZAKİR kazanıp maiden'e veda edebilir. Rakip yazmak isteyenler JOZEFINA'yı ihmal etmesin.

TAHMİN 3-11 4-7-12-3-2-5-6-8 12-3-1-2-4-11 4-2-1 13-1-8-7 7-11