SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Aykut Kocaman’ın yeni adresi

Çaykur Rizespor, teknik direktör konusunda tüm dikkatini Aykut Kocaman’a yöneltti. Başarılı çalıştırıcı ile yapılan ilk görüşme de oldukça olumlu geçti.

Güncellenme: 13:18, 09/06/2014
İşte Aykut Kocaman’ın yeni adresi

AMKSPOR

Sezon sonunda Uğur Tütüneker ile yollarını ayırdıktan sonra pek çok isimle temas halinde olan Çaykur Rizespor, aradığı hocayı buldu gibi. Yeşil-mavililer Aykut Kocaman ile görüşme halinde. Fenerbahçe'yi çalıştırdıktan sonra gelen tüm teklifleri reddeden ve artık yeşil sahaya inmek isteyen Kocaman, Süper Lig'de bu sezon hocalık yapmayı planlıyor.

Rizespor camiasının ileri gelenlerinin Aykut Kocaman konusunda yönetime telkinde bulunduğu, Başkan Kalkavan'ın da takımı kendisine emanet etmeyi istediği bildirildi.

HAFTA İÇİNDE BİTECEK

Metin Kalkavan haberleri doğruladı: “Aykut Kocaman gündememizde olan biri ve çok değerli teknik direktör. İsmi sürekli gündemimize geldi. Ben kendisiyle bizzat görüşmedim, ancak Çaykur Rizespor adına görüşme yapıldı”

Kurulan temasların oldukça olumlu geçtiği belirtilirken, sadece ufak pürüzler kaldı. Başkan Metin Kalkavan'ın hafta içinde Aykut Kocaman ile İstanbul'da bir araya geleceği ifade edildi.

LUIS SUAREZ GENÇ İNGILIZLER’DEN ÇEKINIYOR

JOHNSON: STERLING İNGILTERE’NIN GIZLI YILDIZI  MARCELO: İSPANYA, BREZILYA’YA SAYGI DUYAN BIR TAKIM DESCHAMPS: DEBUCHY’NIN DURUMU BELIRSIZ

CAFU: ALMANYA KESIN FINALE ÇIKAR!

SUAREZ: DÜNYA KUPASI’NI KAÇIRMAYACAĞIM!

FRANSA GOL OLUP YAĞDI: 8-0

PRANDELLI: POGBA DÜNYANIN EN IYISI…

ARDILES: MESSI ARJANTIN’DE DAHA MUTLU

ROBBEN: İSPANYA’YI ANCAK 5-3-2 DURDURUR

 

 

 

 

 

 

Yayınlanma Tarihi:09:01,