SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hacettepe 2 yıl daha Kaplan’a emanet

Spor Toto 3. Lig'de play-off mücadelesini ilk sırada tamamlayan Hacettepe Spor'da, teknik direktör Mustafa Kaplan ile 2 yıllık daha sözleşme yapıldı

Güncellenme: 12:33, 09/06/2014
Hacettepe 2 yıl daha Kaplan’a emanet

Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta play-off mücadelesini başarıyla tamamlayarak Spor Toto 2. Lig’e yükselen Hacettepe Spor, 2 yıl daha teknik direktör Mustafa Kaplan’a emanet edildi.

Hacettepe Spor Genel Menajeri Seçkin Topçu, AA muhabirine yaptığı açıklamada teknik direktörleri Mustafa Kaplan ile 2 yıl daha devam etmeye karar verdiklerini söyledi.

Geride kalan sezonda gerek yönetim, gerek teknik kadro gerek futbolcular olarak “tam bir takım” gibi çalıştıklarını ve başarıya ulaştıklarını kaydeden Topçu, “Hedefimiz bu başarıyı sürdürmek ve PTT 1. Lig’e çıkmak” dedi.

PTT 1. Lig’e çıkma hedefleri doğrultunda da ilk transferi yaptıkları yaptıklarını dile getiren Seçkin Topçu, şöyle devam etti:

“Hocamız Mustafa Kaplan ile 2 yıl daha çalışma kararı aldık ve sözleşme imzaladık. Kulübümüze ve kendisine hayırlı olsun. Hocamız, genç futbolcularla çalıymayı seven azimle bir futbol adamı. Çalışkanlığıyla kulübümüzü daha yukarı taşıyacağına inanıyorum.”

‘BABAMIZI KIRAMADIK’

Teknik direktör Mustafa Kaplan da “Başkan İlhan Cavcav, bırakmadı, ‘bize uzun vadedede lazımsın’ dedi. Maddi manevi mutlu etti. Biz de babamızı kıramadık” diye konuştu.

Genç bir kadro oluşturduğunu ve ekibine çok güvendiğini ifade eden Kaplan, hedeflerinin olduğunu, bu doğrultuda da çalışmaya devam edeceğini kaydederek, “Hacettepe Spor gelecek sezon da ipi göğüsleyecek ve PTT 1. Lig hedefini yakalayacak” dedi.