SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da kadın devrimi!

Kulüp tarihinde 2 kadın yönetim kurulu üyesini listesine alarak bir ilke imza atan Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Candan Erçetin ve Ebru Köksal’ı sportif şubelerde aktif yöneticilik görevine atayacak.

Güncellenme: 11:31, 09/06/2014
Galatasaray’da kadın devrimi!

İlk kez bir kulüpte en kritik sportif şubelerin başına kadınlar geliyor. Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Florya'nın yönetimini Emir Sarıgül ile birlikte Ebru Köksal'a verirken, kadın basket ve voleybol şubelerine de Candan Erçetin'i atayacak. Aysal, ikiliyle son bir görüşme daha yaptıktan sonra yarınki toplantıda görevleri tebliğ edecek.

Yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında idarecilere yeni görevlerini tebliğ etmesi beklenen Aysal, futbol, basketbol ve voleybol şubelerinin kadın yöneticilerini geniş yetkilerle donatacak.

Başkan Yardımcısı Candan Erçetin kadın basketbol ve voleybol şubelerinden, Ebru Köksal ise futbol takımının dış temsilinden sorumlu olacak.

BAŞARI İÇİN KADIN ELİ

Aysal'ın kadın devriminin en büyük sürprizi Candan Erçetin…

Avrupa ve Türkiye'de büyük başarı sağlayan kadın basketbol ve kadın voleybol şubelerini bir kadının yönetmesinin süreklilikte önemli rol oynayacağını düşünen Aysal, yetkilendirmek istediği Erçetin ile ayrıntıları son olarak görüştükten sonra bu konudaki kararını duyuracak.

Futbol takımının 20. şampiyonluğu için Florya'ya futbol takımının yönetimine 2 isim birden düşünen Aysal'ın Emir Sarıgül'ün yanına kimi atayacağı merak ediliyordu. Aysal'ın düşündüğü bu ismin Ebru Köksal olduğu ortaya çıktı.

İÇERiDE SARIGÜL, DIŞARIDA KÖKSAL

Başkanın planına göre, Emir Sarıgül futbol takımının her türlü sorunu ile ilgilenip tüm mesaisini Florya için harcayacak, deplasmanlarda da kafile ile birlikte olacak.

Florya'nın ikinci idarecisi Ebru Köksal ise futbol takımının dış ilişkileri ve temsilini üstlenecek. Galatasaray Kulübü'nü UEFA, şampiyonlar ligi, Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği'nde temsil edecek Köksal, tüm toplantı, görüşmeler ve dış temasları yürütecek.

Yönetim organizasyonunda, kadın devriminin iki siması Erçetin ve Köksal, direkt başkan Ünal Aysal'a bağlı olarak görev yapacak.

Hürriyet

LUIS SUAREZ GENÇ İNGILIZLER’DEN ÇEKINIYOR

JOHNSON: STERLING İNGILTERE’NIN GIZLI YILDIZI  MARCELO: İSPANYA, BREZILYA’YA SAYGI DUYAN BIR TAKIM DESCHAMPS: DEBUCHY’NIN DURUMU BELIRSIZ

CAFU: ALMANYA KESIN FINALE ÇIKAR!

SUAREZ: DÜNYA KUPASI’NI KAÇIRMAYACAĞIM!

FRANSA GOL OLUP YAĞDI: 8-0

PRANDELLI: POGBA DÜNYANIN EN IYISI…

ARDILES: MESSI ARJANTIN’DE DAHA MUTLU

ROBBEN: İSPANYA’YI ANCAK 5-3-2 DURDURUR

 

 

 

 

 

 

Yayınlanma Tarihi:09:39,