SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Brezilya’da Ümit Özat sürprizi

Brezilya’da Ümit Özat sürprizi

Dünya Kupası heyecanı her zaman olduğu gibi TRT ekranında yaşanacak.

Turnuva boyunca maçlar TRT 1, TRTSpor ve TRT HD kanallarında yayınlanacak. TRT ekibinin bir kısmı Brezilya’ya kamp kurarken, İstanbul ekibi de gün boyunca yayınlarla maçları analiz edecek. Birbirinden değerli isimlerin yer alacağı programların listesi şu şekilde:

11 Haziran’dan itibaren her gün saat 17:00 – 19:00 arası Bülent Ülgen’in sunumuyla Kupa Anatomi programında Ali Ece, Gürkan Kubilay ve Ümit Özat günün analizini yapacak.

9 Haziran’dan itibaren her gün saat 21:00 – 22:00 arası Yusuf Kenan Çalık’ın sunumuyla Kupa Saati programında Ali Gültiken ve Ahmet Akcan ilk maçın değerlendirmesini ve günün ikinci maçının maç önü yorumlarını yapacak.

9 Haziran’dan itibaren her gün saat 24:00 – 01:00 arasında ise Ali Okancı’nın sunumuyla Kupa Günlüğü programında Alp Pehlivan ve Altan Tanrıkulu gün boyunca oynanan maçların teknik analizini ve bir sonraki günün programının değerlendirmesini yapacak.

Tüm programlarda ayrıca TRT arşivinden özel görüntüler, istatistikler, canlı bağlantılar, sosyal medya yankıları gibi birçok farklı bölüm yer alacak.

Dünyanın en büyük futbol organizasyonu olan Dünya Kupası tüm içeriğiyle yine TRT ekranında olacak.