SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Avcı eski F.Bahçeli’nin peşinde!

Avcı eski F.Bahçeli’nin peşinde!

Süper Lig'in yeni takımlarından Balıkesirspor'la Manisaspor arasında, 4 futbolcuyu kapsayan anlaşma, kaleci Volkan Babacan'ın İstanbul Başakşehir'e gitmek istediğini söylemesi üzerine bozuldu.

Volkan Babacan, Eray Ataseven, Murat Gürbüzerol ve Bülent Cevahir’in bonservislerine 5 milyon TL vermeyi kabul eden Balıkesirspor yönetimi futbolcularla masaya oturdu. Eray ve Murat’la anlaşma sağlanırken, Volkan; İstanbul Başakşehir’e gitmek istediğini söyleyince, paket anlaşma bozuldu.

Manisaspor Basın Sözcüsü Hakan Kadayıfçılar, Başakşehir’le anlaşan teknik direktör Abdullah Avcı’nın Volkan’ı ısrarla istediğini belirterek, “Gerekirse Balıkesirspor’la yeniden pazarlığa oturabiliriz” diye konuştu. Bu arada geçen sezon Manisaspor’u çalıştıran Gençlerbirliği teknik direktörü Kemal Özdeş’in Hikmet’i ısrarla istediği bildirildi. Hikmet için görüşmeler sürerken, Başkent kulübünün Balıkesirspor’a transferinde pürüz çıkan Eray ve Bülent’e de talip olduğu öğrenildi.

PERSONEL İSYANDA

Manisaspor’da 18 Haziran’da yapılacak genel kurul öncesi belirsizlik devam ederken, kulüp personelinin 2 aydır maaş alamadığı öğrenildi. Toplam borcu 50 milyon TL’ye ulaşan siyah beyazlı kulüpte çoğunluğu asgari ücret ya da biraz üzerinde maaş alan çalışanların zor durumda olduğu ve sorunun bir an önce çözülmesini istedikleri bildirildi.