SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Tumbul Anzelha günün bankosu

Tumbul Anzelha günün bankosu

Gürdal SÜMER

1.AYAK: WAR PARTNER son yarışında 3. olurken iyi bir yarış çıkardı. Kumda da iyi koşmasını bekliyorum. ALL STAR, OLIMPIC RECORD ve İMPARATORİÇE sağlam kartlara yazılmalıdır.

2.AYAK: Son yarışını 63 kiloyla kazanmayı başaran TUMBUL ANZELHA kendisine çok zayıf bir grup bulmuş. Müsait kilo ile safkan bu yarışı çok kolay kazanır.

3.AYAK: Bu yarışa iyi hazırlanan MIRAZBATUR ilk şansta. KOŞANARTUN önlerde boş kalırsa beyaz bayrak ayna yapabilir. BÜĞÜLMELİ, ASALPOLAT, SOCRATES ve YÜKSELİNOĞLU sırası ile şans vereceğim isimler.

4.AYAK: KÜÇÜK MATRA seri stili ile kaçıp bitirmeye çalışacak. Safkanın form durumunu beğeniyorum. Son iki yarışını kazanan NADİRE ve iyi formu ile dikkat çeken PIRILIM rakip olabilecek taylar.

5.AYAK: AKENETON son iki kum yarışından galip ayrıldı. Safkan iyi formu ile çim pistte de iyi koşacak. BLACK MODEL, ROYAL BEAUTY ve İSMAİL BEY rakip gördüğüm safkanlar.

6.AYAK: ŞANSKAYA Cuma sabahı yaptığı sprintinde iyi sinyaller verdi. GÜVENER uzun mesafede koştuğu son iki çim yarışında çok iyi koştu. DİLŞADOĞLU ve YANLIZKURT iyi idman durumlarını yarışlarına yansıtırlarsa netice alabilirler.

TAHMİN 2-3-7-5 1 4-1-3-7-6-8 1-3-4 1-10-11-7 10-2-1-3