SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Belözoğlu ile karşılaştım. Tığ gibi olmuş. İncelmiş. Morallenmiş. Yüzü gülüyordu. “Tatil sana yaramış” dedim. Emre, “Koca bir sezonun yorgunluğunu üzerimizden attık. Eşim ve çocuğumla iyi bir tatil yaptım. Bodrum’a gittim. Şimdi de Çeşme’deki evime gideceğim” dedi.

Sonra bir laf etti ki şaşırdım. O da şu: “Abi ben iki gündür idmanlara başladım.”

TATİL DEĞİL İDMAN YAPIYORUM

Anlamadığımı zannederek sözüne şöyle devam etti: “Tatil yan gelip yatma değil. Tamam dinleniyoruz, eğleniyoruz. Ama vücutta idman istiyor. Kendime bakmam lazım. Sezona iyi hazırlanmam için her gün özel çalışmalar yapıyorum.”

EMRE’NİN GÖNLÜ FB’DEN YANA

“ABD’ye gitmiyor musun” diye sordum. Çünkü ABD futbolcuların tatil beldesi oldu. Ama ben Emre’ye transferi için sordum. Başkan’ı işaret ederek, “O bilir” dedi.

Ben söyleyeyim… Bu transfer Emre’nin hoşuna gitmiş. Gönlü F.Bahçe’de. O da Başkan Aziz Yıldırım, Ersun Yanal ve futbolcu arkadaşları gibi 4. yıldızı takacak olan takımdan oynamak istiyor. Ve en büyük arzusu da futbolu F.Bahçe’de bırakmak. Yani Emre’nin niyeti yok.

BİZE ÇOK KATKI SAĞLAR

Diego’yu sordum. Aynen şöyle söyledi: “Böyle üst düzey oyuncuların takıma katkısı çok fazla olur. Bize de güç katar. O ne kadar çok destek olursak biz kazanırız, F.Bahçe kazanır. Güçlü bir kadromuz vardı. Şimdi Diego ile daha güçlü olduk. O an aklıma Tuncay Şanlı’nın “Brezilyalılar koşmaz ama Diego koşan bir oyuncu” sözü geldi. Emre, “Ağabey kariyerine bak. Böyle kariyerler kolay yapılmaz. Hele Avrupa’da hiç olmaz” diyerek Diego'nun F.Bahçe'ye katkı sağlayacağını söyledi.

Akşam

Yayınlanma Tarihi:12:19,