SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Skandalın Almanya boyutu ortaya çıktı!

Türk basınında çıkan Gökhan Töre'nin Milli Takım kampında Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'a silah çektiği iddiası, Almanya'da da geniş yankı buldu. Alman basını iddiaları manşetlere taşıdı.

Güncellenme: 11:08, 07/06/2014
Skandalın Almanya boyutu ortaya çıktı!

Bild gazetesinde yer alan habere göre tartışma bir gece kulübünde başladı. Oradan otel odasına taşındı.

Bild’in iddiasına göre, 15 Ekim 2013’te Türkiye ile Hollanda arasında İstanbul’da oynanan maç sonrası oda arkadaşı olan Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak, bir arkadaşlarıyla gece kulübüne gitti.

Buraya Gökhan Töre ve bir arkadaşı da geldi. Töre’nin arkadaşıyla Toprak’ın arkadaşı arasında kavga çıktı. Sorun yatıştırıldıktan sonra Çalhanoğlu, Toprak ve arkadaşı otele gitti. Üç arkadaş odaya çıktılar. Kısa süre sonra Töre ve arkadaşı da otele ulaştı. Toprak ve Çalhanoğlu’nun odasının kapısına dayandılar ama kapıyı açtıramadılar. İkili aşağı inip otel yetkililerinden odanın anahtarını temin etti. Töre’nin arkadaşı, odaya girdikten sonra silah çekip Toprak ve Çalhanoğlu’na yöneltti.

Bu habere Hamburger Morgenpost da yer verdi. Gazeteye göre Türkiye-Hollanda maçından sonra otel odasında Gökhan Töre, Ömer Toprak’ın ağzına, Hakan Çalhanoğlu’nun dizine silah tuttu.

SCOLARI: YUHALANIYORUZ AMA BIZI ETKILEMEZ

VAN GAAL’DEN VIDAL ITIRAFI

REUS’TAN KARA HABER GELDI!

DÜNYA KUPASI’NDA HANGI MAÇ, NE ZAMAN? DÜNYA KUPASI’NIN ‘UMMADIK’ TAŞLARI!

CRISTIANO RONALDO: BREZILYA BIZI DESTEKLEYECEK

 

 

Yayınlanma Tarihi:10:46,