SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rolando için masaya oturdular!

Portekiz ekibi 4 milyon euro ve banka teminatı istiyor, siyah-beyazlılar ise 2 milyon euro veriyor. Menajer Cardoso da Silva da, “Bizim için sorun yok. Kulüple anlaşın yeter” diyor.

Güncellenme: 11:09, 07/06/2014
Rolando için masaya oturdular!

Ersoy ÖZDEM / AMKSPOR

Beşiktaş’ta savunmaya yapılacak yabancı transferinde rota değişti. Listenin 1 numarasında olan Moledo için kulübü Metalist Kharkiv, indirim yapmaya yanaşmayınca Brezilyalı oyuncunun transferi askıya alındı. Bunun üzerine daha önce de gündeme gelen Rolando için yönetici Erdal Torunoğulları Portekiz'e gitti.

Tecrübeli yönetici, geçtiğimiz sezonu İnter'de kiralık geçiren Rolando için Porto ile masaya oturdu. Torunoğulları, tecrübeli savunmacının bonservisi için pazarlık yapıyor. Alınan bilgilere göre Porto yönetimi transfere sıcak bakıyor. Ancak iki konuda sıkıntı var. Birincisi İnter'in de devrede olduğu transferde Porto 4 milyon euro istiyor, Beşiktaş ise 2 milyon veriyor. Ayrıca Portekizliler, siyah-beyazlı kulüpten banka teminatı talep ediyorlar.

İşin bir de futbolcu ayağı var. Beşiktaş, Rolando'nun menajeri Cardoso da Silva ile temasta. Menajer Silva, Beşiktaş'ın 1.9 milyon euroluk garanti para önerisine olumlu yaklaştı ama “Futbolcumu İnter de istiyor. Porto ile anlaşırsanız bizim için sorun yok” diyerek topu Beşiktaş'a attı. Porto'nun isteklerini değerlendirecek siyah-beyazlı yönetim hafta içinde kesin kararını verecek.

SCOLARI: YUHALANIYORUZ AMA BIZI ETKILEMEZ

VAN GAAL’DEN VIDAL ITIRAFI

REUS’TAN KARA HABER GELDI!

DÜNYA KUPASI’NDA HANGI MAÇ, NE ZAMAN? DÜNYA KUPASI’NIN ‘UMMADIK’ TAŞLARI!

CRISTIANO RONALDO: BREZILYA BIZI DESTEKLEYECEK

 

 

Yayınlanma Tarihi:09:11,