SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Siyah-beyazlılar Brezilyalı defans oyuncusu Rodrigo Moledo ile büyük oranda anlaşmaya vardı.

Beşiktaş yönetimi bir süredir uğraş verdiği Rodrigo Moledo transferinde son aşamaya geldi. 26 yaşındaki futbolcu ile anlaşmaya varan siyah beyazlılar, Moledo’nun bonservisi konusunda da Metalist Kharkiv ile büyük oranda uzlaşma sağladı.

Beşiktaş Moledo için Ukrayna ekibine yaklaşık 3 milyon euro ödeyecek. Brezilyalı defans oyuncusu ile de 3 yıllık mukavele imzalanması planlanıyor. Siyah beyazlı yönetimin Moledo konusunda resmi açıklamayı önümüzdeki hafta içinde yapması ve transfer ile ilgili görüşmeleri Kamu Aydınlatma Platformu'na bildirmesi bekleniyor.

Moledo geçen sezon başında Brezilya’nın Internacional kulübünden 5 milyon euro bedel karşılığında Metalist Kharkiv’e transfer olmuştu. Ukrayna ekibinde geçirdiği bir sezonda 17 maça çıkan ve 2 gol kaydeden Moledo, mart ayında omzundan sakatlık geçirdi. Yaşadığı sakatlığın etkisinden kurtulan Moledo’nun Metalist Kharkiv’den ayrılmak istemesi Beşiktaş’ın transferi büyük ölçüde tamamlamasında önemli rol oynadı.

Transferde bir sorun yaşanmaması halinde Rodrigo Moledo Beşiktaş’ın 29 Haziran’da başlayacak yurt dışı hazırlık kampında yer alacak.

Ntvspor

SCOLARI: YUHALANIYORUZ AMA BIZI ETKILEMEZ

VAN GAAL’DEN VIDAL ITIRAFI

REUS’TAN KARA HABER GELDI!

DÜNYA KUPASI’NDA HANGI MAÇ, NE ZAMAN? DÜNYA KUPASI’NIN ‘UMMADIK’ TAŞLARI!

CRISTIANO RONALDO: BREZILYA BIZI DESTEKLEYECEK

 

 

Yayınlanma Tarihi:19:39,