SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hangi maç ne zaman?

Hangi maç ne zaman?

Sao Paulo'daki açılış maçından Maracana'daki finale kadar tüm maçların detayları burada...

Dünyanın en prestijli futbol organizasyonunun heyecanı dört bir yanı sarmış durumda. Brezilya’da oynanacak 64 maçla ilgili bilmeniz gereken detayları, tüm maçları ve başlama saatlerini bu rehberde sıralıyoruz.

 

İşte 2014 Dünya Kupası fikstürü:

TSİ 23:00, Sao Paulo: Brezilya – Hırvatistan (A Grubu)

 

TSİ 19:00, Natal: Meksika – Kamerun (A Grubu)

TSİ 22:00, Salvador: İspanya – Hollanda (B Grubu)

 

TSİ 01:00, Cuiaba: Şili – Avustralya (B Grubu)

TSİ 19:00, Belo Horizonte: Kolombiya – Yunanistan (C Grubu)

TSİ 22:00, Forteleza: Uruguay – Kosta Rika (D Grubu)

 

TSİ 01:00, Manaus: İngiltere – İtalya (D Grubu)

TSİ 04:00, Recife: Fildişi Sahili – Japonya (C Grubu)

TSİ 19:00, Brasilia: İsviçre – Ekvador (E Grubu)

TSİ 22:00, Porto Alegre: Fransa – Honduras (E Grubu)

 

TSİ 01:00, Rio: Arjantin – Bosna Hersek (F Grubu)

TSİ 19:00, Salvador: Almanya – Portekiz (G Grubu)

TSİ 22:00, Cruitiba: İran – Nijerya (F Grubu)

 

TSİ 01:00, Natal: Gana – ABD (G Grubu)

TSİ 19:00, Belo Horizonte: Belçika – Cezayir (H Grubu)

TSİ 22:00, Fortaleza: Brezilya – Meksika (A Grubu)

 

TSİ 01:00, Cuiaba: Rusya – Güney Kore (H Grubu)

TSİ 19:00, Manaus: Avustralya – Hollanda (B Grubu)

TSİ 22:00, Rio: İspanya – Şili (B Grubu)

 

TSİ 01:00, Porto Alegre: Kamerun – Hırvatistan (A Grubu)

TSİ 19:00, Brasilia: Kolombiya – Fildişi Sahili (C Grubu)

TSİ 22:00, Sao Paulo: Uruguay – İngiltere (D Grubu)

 

TSİ 01:00, Natal: Japonya – Yunanistan (C Grubu)

TSİ 19:00, Recife: İtalya – Kosta Rika (D Grubu)

TSİ 22:00, Salvador: İsviçre – Fransa (E Grubu)

 

TSİ 01:00, Curitiba: Honduras – Ekvador (E Grubu)

TSİ 19:00, Belo Horizonte: Arjantin – İran (F Grubu)

TSİ 22:00, Fortaleza: Almanya – Gana (G Grubu)

 

TSİ 01:00, Cuiaba: Nijerya – Bosna Hersek (F Grubu)

TSİ 19:00, Rio: Belçika – Rusya (H Grubu)

TSİ 22:00, Porto Alegre: Güney Kore – Cezayir (H Grubu)

 

TSİ 01:00, Manaus: ABD – Portekiz (G Grubu)

TSİ 19:00, Curitiba: Avustralya – İspanya (B Grubu)

TSİ 19:00, Sao Paulo: Hollanda – Şili (B Grubu)

TSİ 23:00, Recife: Kamerun – Brezilya (A Grubu)

TSİ 23:00, Brasilia: Hırvatistan – Meksika (A Grubu)

 

TSİ 19:00, Belo Horizonte: Kosta Rika – İngiltere (D Grubu)

TSİ 19:00, Natal: İtalya – Uruguay (D Grubu)

TSİ 23:00, Fortaleza: Yunanistan – Fildişi Sahili (C Grubu)

TSİ 23:00, Cuiaba: Japonya – Kolombiya (C Grubu)

 

TSİ 19:00, Salvador: Bosna Hersek – İran (F Grubu)

TSİ 19:00, Porto Alegre: Nijerya – Arjantin (F Grubu)

TSİ 23:00, Rio: Ecvador – Fransa (E Grubu)

TSİ 23:00, Manaus: Honduras – İsviçre (E Grubu)

 

TSİ 19:00, Brasilia: Portekiz – Gana (G Grubu)

TSİ 19:00, Recife: ABD – Almanya (G Grubu)

TSİ 23:00, Curitiba: Cezayir – Rusya (H Grubu)

TSİ 23:00, Sao Paulo: Güney Kore – Belçika (Group H)

 

TSİ 19:00, Belo Horizonte: A1 – B2 (49. Maç)

TSİ 23:00, Rio: C1 – D2 (50. Maç)

 

TSİ 19:00, Fortaleza: B1 – A2 (51. Maç)

TSİ 23:00, Recife: D1 – C2 (52. Maç)

 

TSİ 19:00, Brasilia: E1 – F2 (53. Maç)

TSİ 23:00, Porto Alegre: G1 – H2 (54. Maç)

 

TSİ 19:00, Sao Paulo: F1 – E2 (55. Maç)

TSİ 23:00, Salvador: H1 – G2 (56. Maç)

 

TSİ 19:00, Rio: 53. Maç galibi – 54. Maç galibi (ÇF1)

TSİ 23:00, Fortaleza: 49. Maç galibi – 50. Maç galibi (ÇF2)

 

TSİ 19:00, Brasilia: 55. Maç galibi – 56. Maç galibi (ÇF3)

TSİ 23:00, Salvador: 51. Maç galibi – 52. Maç galibi (ÇF4)

 

TSİ 23:00, Belo Horizonte: ÇF1 galibi – ÇF2 galibi (YF1)

 

TSİ 23:00, Sao Paulo: ÇF3 galibi – ÇF4 galibi (YF2)

 

TSİ 23:00, Brasilia: YF1 kaybedeni – YF2 kaybedeni

 

TSİ 22:00, Rio de Janeiro: YF1 galibi – YF2 galibi