SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray transferi bitiriyor

Galatasaray transferi bitiriyor

Galatasaray, Olcan Adın ve Gökhan Töre'den istediği sonucu alamamasının ardından rotasını Erkan Zengin ve Tarık Çamdal'a çevirdi.

Kısa bir süre önce Eskişehirspor ile bir görüşme gerçekleştiren ancak Eskişehirspor’dan “UEFA kararının ardından görüşelim” cevabını alan sarı-kırmızılı yönetim, UEFA’dan çıkan ‘men’ kararının ardından harekete geçti ve önümüzdeki hafta perşembe ya da cuma günü görüşmelere başlamak için randevulaştı.

Erkan Zengin ve Tarık Çamdal’ın Galatasaray’da forma giymek istemesini koz olarak kullanacak olan sarı-kırmızılı yönetim, iki futbolcu için de talep edilen toplam 8 milyon avroluk bonservis bedelini takas planı ile çözmek istiyor.

Roberto Mancini’nin takımda görmek istemediği Dany, Onteveiro ve Hajrovic’i de bu transferde kullanmak isteyen sarı-kırmızılı yönetim, kasasından maksimum 3 milyon avro çıkartarak Erkan Zengin ve Tarık Çamdal’ın transferini sonlandırmayı planlıyor.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Tarık Çamdal ve Erkan Zengin’in transferi için yapılacak olan görüşmeleri bizzat Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan ile yürütecek.

Sporx

SCOLARI: YUHALANIYORUZ AMA BIZI ETKILEMEZ

VAN GAAL’DEN VIDAL ITIRAFI

REUS’TAN KARA HABER GELDI!

DÜNYA KUPASI’NDA HANGI MAÇ, NE ZAMAN? DÜNYA KUPASI’NIN ‘UMMADIK’ TAŞLARI!

CRISTIANO RONALDO: BREZILYA BIZI DESTEKLEYECEK