SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Son ayakta Burakefe

Son ayakta Burakefe

Burakefe uzunu çok seven bir isim. Gördüğü koşudan sonra yaptığı galobunda da süper görünen safkan bankom.

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: CASH IN, WOLFS REVENGE, DARİN SULTAN ve KARAYİĞİT işlerinde iyi görünen taylar. Ancak hava yağmurlu olursa işler karışır. Ben ilk ayağın kapatılmasından yanayım.

2.AYAK: PAMUK NİNE beyaz bayrak ayna yapabilir. BATURŞAH iyi form tuttu. YOLALAN, GÖKMENER ve KOBRA SEL diğer şanslılar.

3.AYAK: NEOKAPLAN iki yarışında da iyi koştu. EBABİL çimde kazandığı koşuları ile dikkat çekti. AZMİ REİS ve DAĞKAPLANI iyi durumdalar.

4.AYAK: Üst üste kazandığı 3 yarışla formunu kanıtlayan DON DESTELLO fit durumda. EL CONQUERADOR ilk rakibi olur. Formu iyi olan DUTYFREE ve bir senedir koşmasa da kaliteli olan INVINCIBLE SON koşuda ses getirecek safkanlardır.

5.AYAK: 1400 metre kum pistte Karataş ile kazanmayı başaran ABUŞ çim pistte de etkili bir isim. Kalite bir safkan olan ve her yarışında daha da iyiye giden MİRDANHAN koşunun bir diğer şanslı safkanıdır.

6.AYAK: Uzun aradan sonra İstanbul çiminde Karataş ile bir yarış gören ve yakın ara dördüncü kalan BURAKEFE bu grup içinde ve sevdiği mesafede kazanır.

HEPSİ 9-10-3-4-5 6-1-4-5 3-5-4-7 7-3 5