SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sevdiği mesafede El Conquerador

Sevdiği mesafede El Conquerador

TJK’nın eski başkanlarından Vehbi Koç adına düzenlenecek olan koşu, hayli zevkli geçecek. Formunun zirvesinde olan ve bu tip mesafelerde harika yarışlar çıkaran El Conquerador, uygun grupta kazanmaya yakın

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: 2 yaşlı İngiliz taylarının Şartlı-1 mücadelesinde, çalışmalarında ilgi çeken SEA SECRET, CASH IN, ARAS EFE, WOLFS REVENGE, DARİN SULTAN ve KARAYİĞİT yazılmalı.

2.AYAK: İyi hazırlanan GÖKMENER ve artık kazanma zamanı gelen BATURŞAH öncelikli. KOBRA SEL, SARAYCAN, YOLALAN ve PAMUK NİNE denk güçlerin mücadelesinde kollanması gereken isimler.

3.AYAK: İlk koşusunu start çıkışının ardından aldığı liderliği fotoya kadar sürdürerek kazanan NEOKAPLAN, ikinci startında da hayli tatminkardı. AZMİ REİS ve EBABİL rakipleridir.

4.AYAK: Formunu sürdüren ve bu mesafelerde çok iyi yarışlar çıkaran EL CONQUERADOR'un, bu günün en önemli yarışında fotoyu önde geçip, Vehbi Koç Kupası'nı Murat Kadaifçioğlu'na kazandırmasını bekliyorum.

5.AYAK: Fit durumdaki MİRDANHAN ilk atım. ABUŞ'tan çok iyi bir koşu bekliyorum. Son yarışı ölçü olmayan BUZKAYA ise ihmal edilmemeli.

6.AYAK: TUMBULSABURUM ardı ardına kazandığı yarışlar sonrası çok iyi durumda. Mükemmel bir ahır bakımı olan BURAKEFE hata affetmez. ABJARKAYA, AFFAN, DİGOR ve SONYAĞMUR daha sonra düşünülmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 10-2-1-8-9-4 4-10-5-2-3-9 6-4-1 5 3-7-1 7-5-8-4-2-1