SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Amkspor.com / DIŞ HABERLER

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında yer alan Lionel Messi, Barcelona ile imzalayacağı yeni sözleşme sürecinde, asık suratı ve saha içinde durgun yapısı ile dikkat çekmişti. İspanyol basınının, aldığı paradan memnun olmadığı için Messi’nin böyle davrandığını söylemesinin ardından imzalanan yeni sözleşme sonrası, Arjantinli yıldızın keyfi yerine gelmişti.

Arjantin basınında yer alan haberlere göre Messi, benzer bir durumu şimdi de Arjantin Milli Takımı kampında yaşıyor. Yakın arkadaşı Ever Banega’nın Dünya Kupası kadrosuna dahil edilmediğini öğrenen golcü futbolcunun keyfi kaçtı. Messi ile dost olduğu bilinen Angel Di Maria’nın da Banega’nın kadroda yer almamasına üzüldüğü öğrenildi.

Arjantin Milli Takımı Teknik Direktörü Alejandro Sabella’nın bu kararından hiç memnun olmayan iki yıldızın, Dünya Kupası boyunca mutsuz olacaklarını iddia eden Arjantin basını, özellikle Messi’nin Barcelona’da yaşadığı sıkıntının altını çizdi. Dünya Kupası’nda Arjantin’in en güvendiği iki isim olan Messi ve Di Maria’nın turnuva boyunca nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

Messi ve Di Maria’nın diğer futbolcuları da etkilemesinden korkan Arjantin medyası, Dünya Kupası sonrası Sabella’nın görevine son verileceğini iddia ediliyor.

SCOLARI: FİNALDE BREZİLYA-ARJANTİN OYNASIN / TIKLAYINIZ

BABANGIDA: NİJERYA ÇEYREK FİNAL OYNAYABİLİR / TIKLAYINIZ

İNANMAYA BAŞLAYIN: KARŞINIZDA KUNG-FU YAPAN KALECİ / TIKLAYINIZ

Yayınlanma Tarihi:18:18,