SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Giden çok gelen yok!

Giden çok gelen yok!

Almeida, Fernandes, G.Töre gibi önemli yıldızları ayrılan Kara Kartal, Cenk Tosun dışında net bir hamle yapamadı. Transferlerin Devler Ligi ön elemesine kadar yetişmeyeceğinden endişe ediliyor.

Sezonu ezeli rakiplerinin gerisinde 3. sırada tamamlayan Beşiktaş birçok isimle flört yaşamasına rağmen henüz hiçbirini imza masasına oturtamadı. Geçen sezonun en çok oynayan isimlerinden Almeida (33), Fernandes (21), Gökhan Töre (33), Ramon Motta (27), J.Jones (10) hatta Escude (14) ve Dany (9) resmen ayrıldı.

Töre'nin ve Motta'nın geri dönüp dönmeyecekleri meçhul. Geçtiğimiz sezon gol kısırlığı çeken, iki Avrupa maçı ile birlikte 56 golün 24'ünü atan futbolcular bunlar… Mevcut takım bu kadar güç kaybetmişken yaz döneminde hâlâ bir transfer yapılamadı…

Transfer döneminde Valbuena, Diego, Demba Ba, Rakitic, Van der Vaart, Danny, Lodeiro, Moledo, Alex gibi birçok futbolcuya talip olan siyah-beyazlı takım rakipleri önemli hamleler yaparken sessizliğini koruyor. Bu durum gelecek için de umut vermiyor. Çünkü, kendisinden maddi olarak daha güçlü F.Bahçe ve G.Saray'la yarışan Beşiktaş, en büyük gelir kalemi olarak gözüken Şampiyonlar Ligi için ön eleme macerasına da temmuz ayı sonunda başlayacak. Yeni alınacak futbolcuların bu tarihe kadar nasıl bir uyum sağlayacakları, iki ön elemenin geçilmesinde nasıl katkı verecekleri merak konusu.

SCOLARI: FİNALDE BREZİLYA-ARJANTİN OYNASIN / TIKLAYINIZ

BABANGIDA: NİJERYA ÇEYREK FİNAL OYNAYABİLİR / TIKLAYINIZ

İNANMAYA BAŞLAYIN: KARŞINIZDA KUNG-FU YAPAN KALECİ / TIKLAYINIZ