SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aysal’dan Florya’ya operasyon

Florya’ya bir değil, iki yönetici atanacak, biri dış, diğeri ise iç işlere bakacak. Emir Sarıgül ile birlikte çalışacak isim ve diğer görevlendirmeler salı günü açıklanacak.

Güncellenme: 09:47, 06/06/2014
Aysal’dan Florya’ya operasyon

Sezon içinde olağanüstü kongreye gidip gitmeyeceği tartışılan Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, son olarak, yönetim içinde görev dağılımını yeniden yapmaya karar verdi.

Aysal, 10 Haziran'da yapılacak yönetim kurulu toplantısında üyelerin görevlerini revize ederken, spor branşları ve kurumsallaşma sorumluluğu başta olmak üzere birçok yöneticinin mevcut görevlerini değiştirecek.

EMİR SARIGÜL VE BiR iSiM DAHA ATANACAK

Aysal, bu sezon büyük sorun ve yönetici eksikliğinin yaşandığı Florya'ya bir değil 2 yönetim kurulu üyesi birden atayacak. Bunlardan birinin Emir Sarıgül olması beklenirken, diğer isim ise şu ana kadar netleşmedi. Aysal, Florya için daha önce Mehmet Cibara ve Şükrü Ergün'ü düşünmüştü.

Florya'ya atanacak yöneticilerden birinin, iç, diğerinin dış işlere bakacağı öğrenildi. Bu arada, kurumsallaşma projesinden sorumlu Aka Gündüz Özdemir'in yerine başka bir ismin atanacağı da ifade edildi.

Hürriyet