SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Amrabat’a büyük şok!

Bonservisi Galatasaray'da bulunan Faslı oyuncunun ligin ikinci yarısında kiralık olarak forma giydiği Malaga'nın sahibi Abdullah Al-Thani kulübü bıraktığını açıkladı.

Güncellenme: 14:05, 06/06/2014
Amrabat’a büyük şok!

Galatasaray’daki geleceği belirsizliğini koruyan ve Malaga kulübünde sezonun 2. yarısını kiralık geçiren Nordin Amrabat ve kulübün geleceği konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor.

Malaga kulübününde teknik direktörlük görevine getirilen Javi Garcia’nın Amrabat konusunda kararlı olduğu ve oyuncunun G.Saray’dan alınması yönünde arzusunu devam ettirdiği öne sürüldü.

Malaga yerel basınından La Opinion de Malaga’da yer alan habere göre İspanyol kulübünün yetkilileri, Galatasaraylı yöneticilerle Amrabat konusunu defalarca görüştüler ama henüz sonuç alamadılar.

Gazetede yer alan haberde Türk basınındaki haberlerden bahsedilerek teknik direktör Roberto Mancini’nin sezon öncesi Amrabat’ı son kez görmek istediği de vurgulandı. Amrabat, daha önce yaptığı açıklamada Malaga’da olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtmişti.

KULÜBÜN SAHİBİ SİTEM EDEREK BIRAKTI

Bu arada kulüpte bu gelişmeler yaşanırken, Malaga’nın sahibi Abdullah Al-Thani, twitter’daki hesabından “Bunu söylediğim için üzgünüm ama takımı bırakıyorum. Burada yeterince saygı göremedim” dedi.

Bu haber Malaga kulübünde deprem etkisi yaratırken, kulübe yapılan yatırımların kesileceği belirtildi.

Sporx

 

Yayınlanma Tarihi:14:03,