SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

3 büyüklerin istediği yıldız elden kaçıyor!

Bucaspor'un gözde genç yıldızlarından Taylan Antalyalı için gelen teklifler artarken kulüp Gençlerbirliği ile yaptığı ikinci görüşmede orta yolu bulmaya çok yaklaştı.

Güncellenme: 11:21, 06/06/2014
3 büyüklerin istediği yıldız elden kaçıyor!

Galatasaray’ın Pazartesi günü için randevu talep ettiği Beşiktaş ve Trabzonspor’un da ısrarla istediği genç yıldız için Gençlerbirliği, Bucaspor’la dün akşam saatlerinde bir kez daha masaya oturdu ve İzmir ekibini ikna etmeye yaklaştı.

YAKLAŞIK 2 MİLYON TL + 3 OYUNCU

Gençlerbirliği, genç yıldız için ilk görüşmede 1 milyon TL önerirken Bucaspor, bu teklifi kabul etmedi. Başkent temsilcisi yetkilileri yoğun pazarlıklar sonucu teklifi 2 milyon TL civarına çıkarıp Bucaspor’a sonraki satıştan pay, ayrıca 3 oyuncu verebiliriz teklifinde bulundu. Taylan için 2.5 milyon TL bonservis belirleyen Bucaspor’un bu teklife olumlu yaklaştığı düşünmek için süre istediği öğrenildi.

BEŞİKTAŞ’TAN 450 BİN EURO!

Gelecek sezon için yerli ve yabancı transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş da Taylan için Bucaspor’un kapısını çaldı. İzmir temsilcisine 450 bin euro öneren Beşiktaş, Salih Uçan’dan sonra Taylan’ı elinden kaçırmak istemiyor. Ancak siyah beyazlıların teklifi İzmir ekibini memnun etmedi. Bucaspor, Beşiktaş’tan 900 bin euro + İzmir’de özel bir maç istedi.

SON GÖRÜŞME G.SARAY’LA!

Galatasaray da oyuncunun transferi için ısrarcı olurken Bucaspor’un Pazartesi günü sarı kırmızılılarla görüşüp oyuncu hakkında karar vereceği öğrenildi.

Futbol Arena