SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yönetime Orman-silin!

Yönetime Orman-silin!

Fikret Orman, uzun süredir fikir ayrılığı yaşadığı Ahmet Nur Çebi’nin başında bulunduğu İcra Kurulu’nu kapatıp imza yetkilerini de yönetici Melih Sami Esen’e devredecek.

Beşiktaş Yönetimi’nde uzun süredir hissedilen değişim rüzgarları artık daha güçlü esiyor. Fenerbahçe’nin seyircisiz oynama cezasına karşılık yapılan açıklama ve beraberin verilen demeçler yönetim içinde taşları yerinden oynatacak gibi.

DEĞİŞİM YOLDA

Başkan Fikret Orman son olarak bir panelde Fenerbahçe için yapılan açıklamayı eleştiren ikinci başkan Ahmet Nur Çebi’nin görevini değiştirecek. Çebi’nin başında olduğu İcra Kurulu’nu kapatmayı düşünen Orman’ın, eski sağ kolundaki imza yetkisini de Melih Sami Esen’e devredeceği konuşuluyor.

Bugün gerçekleşecek Yönetim Kurulu toplantısında bu değişimi açıklaması beklenen Fikret Orman’ın gündemdeki stat konusu ve Oğuzhan'la Necip’in sözleşme yenilemesinin detaylı konuşulması sebebiyle gerçekleştiremediği görev dağılımı değişimini kısa süre içerisinde tamamlaması bekleniyor. Ahmet Nur Çebi’yi futbol komitesine kaydıracak olan Orman, Genel Sekreter Metin Albayrak’ın görevini de Ahmet Ürkmezgil’e verecek.

DÜNYA KUPASI SIMÜLASYONUNU ALMANYA KAZANDI! İNGILTERE’DE CHAMBERLAIN PANIĞI!

PERSIE: SAKATLIK YOK, ÖNLEM ALDIK! BÜYÜCÜDEN AÇIKLAMA: RONALDO’YU BEN SAKATLADIM HOLLANDA’DA ROBBEN ŞOV: 2-0 MOU: FAVORIM TABII KI ALMANYA DAVID VILLA İSPANYA’YA VEDA EDIYOR NIGEL DE JONG: SNEIJDER PATAVATSIZIN TEKIDIR… PEREZ: RONALDO IYILEŞEMEZSE OYNAMASIN… BREZILYA’YA NIYET KUMANDAYA KISMET