SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Üç takımı birbirine düşürdü

Üç takımı birbirine düşürdü

Trabzonspor ile Olcan Adın arasındaki ayrılma krizinin günler geçtikçe daha da büyüyeceği ortaya çıktı.

Oyuncu ayrılma konusundaki kararlılığını önce menajeri aracılığıyla yönetime ardından kendi ağzından yüzyüze Başkan İbrahim Hascıosmanoğlu’na bildirdi. Trabzonspor cephesi ise Olcan’ı satma konusunda sessiz bir karar alsa da kamuoyunda aksi görüşler öne sürülerek Galatasaray ve Beşiktaş’a karşı pazarlık payının yükseltilmesi hedefleniyor.

Olcan’ın transfer konusundaki tercihi Beşiktaş… Asbaşkan Ali Kemal Başaran da “ikinci kulübüm” dediği Siyah – Beyazlılar’ı işaret etti.

Ayrıca Ahmet Nur Çebi’nin babası Yaşar Kaptan Çebi’ye büyük bir saygı besleyen ve bir telefonla Tolga Zengin’i bu kulübe gönderen Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu söz konusu ailenin sahibi olduğu şirketle de 300 bin dolarlık reklam – sponsorluk anlaşması imzalamıştı. Tüm bu veriler Olcan’ın isteğiyle de birleşince rotayı Beşiktaş’a doğru kırsa da diğer yandan Galatasaray’a da sıcak mesajlar gönderiliyor.

İbrahim Hacıosmanoğlu ile Ünal Aysal’ın karşılıklı jestleri, Galatasaray Başkanı’nın “2010-2011 kupası Trabzonspor’un hakkıdır” söylemi, son olarak da Köksal Güney’in Burak ve Selçuk gibi oyuncuların gidişinden eski yönetimi eleştirme adına kulübü sorumlu tutması Sarı-Kırmızılı kulübe uzatılan karanfil olarak yorumlandı. Trabzonspor yönetiminin pazarlık payını güçlendirme adına yaptığı hamleler ve oyuncuyla girdiği diyalog önümüzdeki süreçte Olcan krizinin daha da ileri seviyelere taşınacağı gerçeğini gözler önüne serdi.

Trabzon Ajans

DÜNYA KUPASI SIMÜLASYONUNU ALMANYA KAZANDI! İNGILTERE’DE CHAMBERLAIN PANIĞI!

PERSIE: SAKATLIK YOK, ÖNLEM ALDIK! BÜYÜCÜDEN AÇIKLAMA: RONALDO’YU BEN SAKATLADIM HOLLANDA’DA ROBBEN ŞOV: 2-0 MOU: FAVORIM TABII KI ALMANYA DAVID VILLA İSPANYA’YA VEDA EDIYOR NIGEL DE JONG: SNEIJDER PATAVATSIZIN TEKIDIR… PEREZ: RONALDO IYILEŞEMEZSE OYNAMASIN… BREZILYA’YA NIYET KUMANDAYA KISMET