SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fransız futbolcu için atağa geçtiler

Teknik direktör Marcelo Bielsa’nın takımında görmek istemediği belirtilen 29 yaşındaki 10 numara, menajerlerce siyah-beyazlı kulübe önerildi.

Güncellenme: 10:56, 05/06/2014
Fransız futbolcu için atağa geçtiler

Beşiktaş’ın 10 numara arayışları çok önemli bir isimle sonuçlanabilir. Sezonun bitmesiyle birlikte birçok yıldıza talip olan ancak bir türlü sonuç alamayan siyah-beyazlı kulübün gündemine gelen son yıldız Mathieu Valbuena oldu. Marsilya'nın başına getirilen Marcelo Bielsa'nın takımda düşünmediği belirtilen 29 yaşındaki futbolcu Beşiktaş'a önerildi. Yıldız futbolcuya kulüp arayan menajerler, “Ücrette anlaşırsak Valbuena, Beşiktaş'a seve seve gelir” dediler.

Siyah-beyazlılar ise öneriyi değerlendirmeye alırken yıllık 3 milyon euro dolayında bir teklifle Fransız yıldıza gidileceği belirtildi. Buna karşın, Beşiktaşlı kurmaylarının Marsilya ile bonservis pazarlığında yardım edilmesi için menajerlere çağrıda bulunduğu öğrenildi. Valbuena'nın Fransız kulübüyle 2017'ye kadar kontratı biliniyor.

Halen Fransa'nın Dünya Kupası kadrosunda bulunan Valbuena, geleceğine Brezilya dönüşü karar vereceğini söylemişti. Bu sezon 41 maçta 3 gol-8 asist üreten tecrübeli 10 numara, Fransa Milli Takımı'nda da 32 maçta 5 gol attı.

DÜNYA KUPASI SIMÜLASYONUNU ALMANYA KAZANDI! İNGILTERE’DE CHAMBERLAIN PANIĞI!

PERSIE: SAKATLIK YOK, ÖNLEM ALDIK! BÜYÜCÜDEN AÇIKLAMA: RONALDO’YU BEN SAKATLADIM HOLLANDA’DA ROBBEN ŞOV: 2-0 MOU: FAVORIM TABII KI ALMANYA DAVID VILLA İSPANYA’YA VEDA EDIYOR NIGEL DE JONG: SNEIJDER PATAVATSIZIN TEKIDIR… PEREZ: RONALDO IYILEŞEMEZSE OYNAMASIN… BREZILYA’YA NIYET KUMANDAYA KISMET

Yayınlanma Tarihi:07:51,